Společnost Premier Wines & Spirits přichází s vlastní kolekcí vín

Společnost Premier Wines & Spirits přichází s vlastní kolekcí vín

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Přední český distributor vín a prémiového alkoholu začal vybírat exkluzivní vína „na míru českému jazýčku“. Spotřebitel tak podle vedení firmy nemusí udělat nic jiného, než si tento lahodný výběr bezstarostně vychutnat.

Vybrat si chuťově dobré a kvalitní víno může být pro laika pěkně tvrdý oříšek. Přenechte proto výběr profesionálům a sáhněte po Premier Wines Selection. Pod touto značkou vám budou postupně představována vína z České republiky a Evropy speciálně vybraná pro vaši chuť.

Premier Wines Selection představuje zatím dva druhy vín. Prvním je populární Riesling trocken, druhým pak nesmrtelné Rulandské šedé.

Riesling trocken je skvěle pitelné víno z německého vinařského regionu Mosela. Je to svěží typický ryzlink, a proto nemohl chybět v sommeliérském výběru. Má zlatavě žlutou barvu se zelenkavými odlesky, díky čemuž budí dojem mladého vína. V nose vás pošimrá středně intenzivní vůně, které dominuje sadové ovoce a citrusy. Chuť je osvěžující a šťavnatá, ucítíte v ní nádech meruněk a limetek. Riesling trocken má jemnou mineralitu a příjemnou kyselinku se středně dlouhou dochutí.

Riesling trocken můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits za cenu 265 Kč.

Rulandské šedé patří mezi vinné klasiky. Toto víno z jižní Moravy vyniká zlatavě žlutou barvou s odlesky do zelena. Vůně je příjemná, středně intenzivní a kromě sadového ovoce v ní po přivonění ucítíte i tóny květin. Na jazyku vychutnáte svěží šťavnatost a lehké dozvuky zbytkového cukru. Opět se jedná o výborně pitelné víno, se středně dlouhou dochutí a příjemnou kyselinkou.

Riesling trocken můžete pořídit na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits za cenu 240 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář