Beyoncé otevřela nový Atlantis The Royal v Dubaji

Beyoncé otevřela nový Atlantis The Royal v Dubaji

autor: Red. foto: se svolením Atlantis The Royal

Po neuvěřitelné opening party na konci ledna, při které si Beyoncé nechala zaplatit 24 milionů dolarů za 60minutové vystoupení, je dubajský Atlantis The Royal plně otevřen pro širokou veřejnost.

Ve 43 patrech resortu se nachází 231 luxusních apartmánů, 693 hotelových pokojů a 102 apartmá, z nichž každé nabízí výhled na Arabské moře a Palmový ostrov. Ceny pokojů začínají na 20 tisících korunách za noc za standardní pokoj a za vilu Sky Pool můžete utratit 116 tisíc korun.

 

Všechny hotelové pokoje mají polštářové menu, špičkové vybavení od společností Hermès a Graff a bezplatný vstup do aquaparku Aquaventure, který je součástí starého hotelu Atlantis nacházejícího se hned vedle. Situace po pandemii se vyvíjí pro region dobře, ceny letenek rostou do nebe a v hotelu vás nenechají přespat, pokud si neobjednáte alespoň dvě noci.

Apartmány od půl milionu za noc

Všichni hosté ubytovaní v apartmánech nebo signature penthousech mohou využít služeb elitního komorníka, který nabízí vybalení zavazadel, výběr polštářů, žehlení oblečení, soukromý doprovod v resortu a organizaci exkluzivních zážitků. Nabídka polštářů se skládá ze sedmi různých typů polštářů, včetně chladivého, z paměťové pěny na hlavu, z paměťové pěny na nohy, pohankového, těhotenského a variant polštářů na tělo.

Všechny pokoje jsou propojené, což hostům umožňuje ovládat termostat, osvětlení, televizi a další vybavení pokoje prostřednictvím mobilního telefonu. Cena královského apartmánu začíná na 660 tisících korunách za noc.

V resortu se nachází také 90 bazénů, včetně střešního nekonečného bazénu ve 22. patře, zavěšeného 90 metrů nad zemí.

Hotel si samozřejmě přišel prohlédnout i místní vládce Mohammed Bin Rashid. O jeho návštěvě se můžete dočíst více ZDE.

Zdroj: hoteliermiddleeast.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář