Venezuelský rum Caracas má svou kávovou variantu

Venezuelský rum Caracas má svou kávovou variantu

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Co se stane, pokud spojíte jeden z nejoblíbenějších druhů alkoholu a jeden z nejoblíbenějších horkých nápojů? Vznikne výjimečná fúze, která uspokojí všechny vaše chuťové pohárky.

Exotická Venezuela je domovem excelentního rumu Caracas. A jelikož patří také mezi pět největších světových producentů kávy, bylo jen otázkou času, než někoho napadne spojit tekuté zlato s chutí a vůní kávových zrn. Výrobce rumu Caracas tato myšlenka osvítila, a můžeme si tak užít nový ochucený Caracas Coffee.

Caracas Coffee je spojením oblíbeného prémiového rumu s delikátní chutí kávy. Jak rum, tak káva pocházejí z Venezuely. Káva se zde pěstuje ve stínu pod jinými stromy, což má pomoci v boji s odlesňováním a zároveň poskytnout domov pro početné ptactvo, třeba typické venezuelské kolibříky. Pro kombinaci s rumem Caracas byla použita kávová odrůda Arabica.

Základem Caracas Coffee je stejnojmenný osmiletý rum, jehož prostřednictvím ochutnáte kousek Venezuely i u sebe doma. V kávové verzi kromě tohoto základu naleznete ještě macerát kávových zrn, jenž dodává rumu intenzivní kávové aroma i chuť typické venezuelské kávy. Zářivě mahagonová barva vás přenese na písečné pláže, a při popíjení tak stačí zavřít oči a nechat se kolébat na kávových vlnách Karibiku.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář