Alcron s sebou

Alcron s sebou

autor: Red. foto: Archiv restaurace

Šéfkuchař Roman Paulus začal v restauraci La Rotonde, umístěné v zadní části hotelu Alcron, nabízet jídlo s sebou.

Jídlo s sebou nabízí po pandemii téměř každý, ale nabídka La Rotonde se, dle tvrzení místních, vymyká. Jídlo s sebou je koncipováno do několika sekcí. První je klasická nabídka hotových pokrmů, kde jsou v menu předkrmy, saláty, hlavní chody a dezerty. „Nejoblíbenější je bezpochyby telecí řízek s okurkovým salátem a bramborovou kaší,“ upřesňuje Roman Paulus.

Další v nabídce jsou vína s sebou, v různé cenové relaci. Za zmínku jistě stojí Alcron Prosseco z Itálie za 290 Kč či Alcron cuvée z vinařství Sedlák za 290 Kč. Tyto druhy jídla a vína s sebou jsou určené k okamžité spotřebě a vytvoří z oběda či večeře nezapomenutelný zážitek bez námahy. Stačí zvednout telefon a zavolat na daná telefonní čísla, a pokud se nacházíte do 1 km od hotelu Alcron, máte donášku zdarma. V případě větší vzdálenosti je po Praze účtován poplatek 90 Kč. Pokud ale objednávka překročí hodnotu 1000 Kč, je doprava zdarma.

Roman Paulus si připravil také nabídku mražených pokrmů, které mohou být příjemným překvapením pro mrazák v každé domácnosti. Kdykoliv, kvalitně a bez dlouhé přípravy. Polévky prodávané po 1 l – silný hovězí vývar, tomatová, gulášová a humří bisque. Omáčky 500 ml – svíčková, thajská červená kari, pepřová, rajská, kdy se ceny pohybují od 200 Kč. Nechybí ani vařené hovězí maso vhodné k daným omáčkám. V nabídce jsou i hotové pokrmy bez přílohy – hovězí na víně, hovězí guláš a vepřové na paprice.

Roman Paulus šetří čas českým hospodyňkám, které by při přípravě těchto jídel trávily v kuchyni dlouhé hodiny. Díky hlubokému šokovému zamražení je kvalita jídel vysoká. Pro mražený sortiment platí stejná pravidla dopravy.

Detaily nabídky naleznete ZDE

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář