Dokonalá harmonie? Flor de Caña Coco budete chtít použít do svého drinku hned z několika důvodů

Dokonalá harmonie? Flor de Caña Coco budete chtít použít do svého drinku hned z několika důvodů

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Karibský kokosový likér Flor de Caña Coco si skvěle vychutnáte jen tak, ve vychlazené sklenici na pár kostkách ledu. Jelikož je ale také výborným doplňkem letních koktejlů, můžete se s jeho prezentací trochu odvázat a přidat ho do mixovaného drinku.

Oblíbená rumová rodina značky Flor de Caña se rozrostla o svého nejnovějšího člena. Přináší tropické tóny, které spolu s kokosovou příchutí vytvářejí dokonalou harmonii. Rumový likér Flor de Caña Coco je tady!

Nikaragujská společnost Flor de Caña stojí za jedním z nejlepších a nejoblíbenějších rumů na světě. Její novinka v podobě svěžího kokosového likéru potěší každého, kdo se chce prostřednictvím svých smyslů nechat unášet na vlnách Karibiku. Dopřejte si Flor de Caña Coco a vychutnejte si slunné tropy ve skleničce.

Flor de Caña Coco je osvěžující tropický likér s přírodní kokosovou příchutí. Obsahuje 17 % obj. alkoholu, a tvoří tak skvělý základ pro letní drinky. Už po přivonění vás v nose zašimrá jednoznačně rozeznatelné kokosové aroma. Při ochutnání se přímo přenesete na karibskou pláž, na jazyku vám budou hrát svěží tóny sladkého kokosu s příjemným krémovým závěrem. Likér Flor de Caña Coco dozrává v sudech po bourbonu.

Jedná se o jediný nápoj na světě, který nezanechává uhlíkovou stopu (je takzvaně carbon neutral), protože k jeho destilaci byla použita 100% obnovitelná energie. K tomu má také certifikaci fair trade.

Karibský kokosový likér Flor de Caña Coco si skvěle vychutnáte jen tak, ve vychlazené sklenici na pár kostkách ledu. Jelikož je ale také výborným doplňkem letních koktejlů, můžete se s jeho prezentací trochu odvázat a přidat ho do mixovaného drinku. Výborně bude fungovat v koktejlu Flor Sunrise, do nějž použijete právě kokosový likér Flor de Caña Coco, ananasový džus a trochu grenadiny. Drink Coco Verde vás zase přesvědčí, že v jednoduchosti je krása. Pokud se rozhodnete namíchat si ho, zkombinujte Flor de Caña Coco s kokosovou vodou – výsledný drink chutná jako samotné léto.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Milovníci ovocných destilátů a vyznavači tradičního řemesla mají důvod k oslavě. Společnost RUDOLF JELÍNEK právě uvedla na trh hned čtyři nové limitované sadařské produkty. Ovoce, použité pro jejich...
Dvoudenní akce se ve slovenských Piešťanoch uskuteční už za pár dní. Na pódiu se objeví slovenská kuchařská špička, ale třeba i Rastislav Kasár, vítěz loňského finále londýnské Coffee Masters a...
Mixéry se řadí k základním kamenům každého baru, jsou totiž nedílnou součástí koktejlových hitů i léty ověřených klasik. A proto je vždy vybírejte poctivě a zaměřte se na kvalitu. Tu nabídne třeba...
Pojem pravý český česnek dostává nový rozměr. Velkoobchod makro ČR pro své zákazníky z řad českých restaurací zařadil do sortimentu v rámci Iniciativy České pole novinku.
Většina Italů si užívá výhled na moře s ginem a tonikem s přidáním plátku čerstvě utrženého citronu, pomeranče nebo grapefruitu. Super-prémiové giny Malfy jsou ztělesněním té pravé Itálie. Právě...
Brunche jsou všeobecně osvědčená záležitost. V pražské restauraci The Artisan bude na hosty čekat vždy více než 45 chodů a suroviny českých farmářů.
Oblíbený gin přímo ze srdce naší země se nově představuje v unikátní příchuti kopřivy. Novinka je zároveň limitkou, je to originalita v každém loku. Voňavý a chutný Bohemian svět v krásné lahvi.
Flor de Caña, proslulý rum z Nikaraguy, se těší celosvětové oblibě. Jeho milovníci z oboru se nyní mohou zúčastnit soutěže, během které budou mít jedinečnou příležitost: zaregistrovat do konce léta...
Plzeňský Prazdroj výrazně akceleroval svůj program Fresh Outlet zaměřený na vylepšování exteriérů hospod a restaurací, do kterých dodává pivo. V posledním roce s ním zamířil i do menších měst a na...