Must have! domácího baru: Prémiové mixéry Fever-Tree v půllitrovém balení

Must have! domácího baru: Prémiové mixéry Fever-Tree v půllitrovém balení

autor: Red. foto: se svolením Ultra Premium Brands

Mixéry se řadí k základním kamenům každého baru, jsou totiž nedílnou součástí koktejlových hitů i léty ověřených klasik. A proto je vždy vybírejte poctivě a zaměřte se na kvalitu. Tu nabídne třeba značka Fever-Tree. Na jejich výrobu používá ty nejlepší suroviny z celého světa. Základní mixéry Indian Tonic, Mediterranean a Ginger Beer jsou navíc nově k dostání v 0,5l balení. Tedy v ideální velikosti pro váš domácí bar!

Mixéry jako základ

Ať už se rozhodnete pro přípravu oblíbené kombinace Gin & Tonic, drinku Dark'n Stormy, Platonic nebo třeba koktejlu Vodka mule, zaměřte se na výběr nejen prémiového alkoholu, ale i mixérů. Jejich úlohu není radno podcenit, a to zvlášť tehdy, tvoří-li podstatnou část drinku. Jejich kvalita je stěžejní pro výslednou chuť koktejlu a výběr toho nesprávného může skutečně zničit zážitek ze skvělého drinku. Při rozhodování se proto vždy držte hesla: „Když tři čtvrtiny vašeho drinku tvoří mixér, používejte ten nejlepší“.

Fever-Tree jako záruka kvality

Značka Fever-Tree nabízí 100 % přírodní mixéry, tudíž v nich nenajdete žádná umělá barviva, sladidla ani konzervanty. Portfolio nabídne široký výběr toniků, zázvorová piva, grepovou limonádu, ale i třeba colu – tedy vše, co pro domácí výbavu baru potřebujete.

Jejich mimořádnou kvalitu potvrzuje cíl majitelů Charlese Rollse a Tima Warrilowa vyrábět toniky z těch nejkvalitnějších ingrediencí. A na výběru si dali pečlivě záležet. Rozhodli se totiž vyrazit na patnáctiměsíční cestu po odlehlých částech světa s cílem najít ty nejlepší suroviny. Toniky tak obsahují například chinin z Konga, mexické hořké pomeranče, sicilské citrony či citronový tymián z francouzské Provence.

Na vysokou kvalitu mixérů poukazuje také hodnocení 50 nejlepších barů světa v žebříčku odborného časopisu Drinks International. Fever-Tree se umístila jako nejprodávanější i nejvíc trendy značka v kategorii toniků, a to již 9. rok v řadě.

fever tree nove baleni 2

NÁŠ TIP: Fever-tree v novém, větším balení

Chystáte narozeninovou oslavu, domácí večírek nebo rádi s přáteli grilujete na zahradě? Pak jistě oceníte půllitrové balení mixérů Fever-Tree Indian Tonic, Fever-Tree Medditerean a Fever-Tree Ginger Beer, které jsou ideální pro kombinaci s prémiovými giny, vodkami i rumy, a doma se vám rozhodně neztratí.

Fever-Tree Indian Tonic Water představuje dokonalé spojení jemných chutí, zejména ručně lisovaného oleje z mexických hořkých pomerančů, chininu nejvyšší kvality z Konga a pramenité vody. Jedná se o delikátní tonik s osvěžující chutí a vůní. Bude ideální ke všem prémiovým ginům a vodkám.

Osvěžující, květinový mixér Fever-Tree Mediterranean Tonic Water vznikl spojením esenciálních olejů z květin, ovoce a bylin z Provence a Sicílie s chininem nejvyšší kvality z Konga. Skvěle doplňuje citrusové či bylinné giny, hodí se i k vodkám.

Fever-Tree Ginger Beer obsahuje tři odlišné druhy zázvoru: z Pobřeží Slonoviny, Indie a Nigérie. Receptura se zakládá na používání samotných kořenů těchto druhů zázvoru, které se 24 hodin vaří ve vodě. A to s cílem dosáhnout vyšší intenzity chuťového zážitku. Na patře není sladký a má hluboký, dlouhotrvající charakter. Je neopomenutelnou součástí oblíbeného koktejlu Vodka Mule, ideálně v kombinaci se SKYY vodkou, nebo v drinku Rum & Ginger s rumem Plantation Grand Reserve.

Zdroj: Tisková zpráva Ultra Premium Brands

Milovníci ovocných destilátů a vyznavači tradičního řemesla mají důvod k oslavě. Společnost RUDOLF JELÍNEK právě uvedla na trh hned čtyři nové limitované sadařské produkty. Ovoce, použité pro jejich...
Dvoudenní akce se ve slovenských Piešťanoch uskuteční už za pár dní. Na pódiu se objeví slovenská kuchařská špička, ale třeba i Rastislav Kasár, vítěz loňského finále londýnské Coffee Masters a...
Mixéry se řadí k základním kamenům každého baru, jsou totiž nedílnou součástí koktejlových hitů i léty ověřených klasik. A proto je vždy vybírejte poctivě a zaměřte se na kvalitu. Tu nabídne třeba...
Pojem pravý český česnek dostává nový rozměr. Velkoobchod makro ČR pro své zákazníky z řad českých restaurací zařadil do sortimentu v rámci Iniciativy České pole novinku.
Většina Italů si užívá výhled na moře s ginem a tonikem s přidáním plátku čerstvě utrženého citronu, pomeranče nebo grapefruitu. Super-prémiové giny Malfy jsou ztělesněním té pravé Itálie. Právě...
Brunche jsou všeobecně osvědčená záležitost. V pražské restauraci The Artisan bude na hosty čekat vždy více než 45 chodů a suroviny českých farmářů.
Oblíbený gin přímo ze srdce naší země se nově představuje v unikátní příchuti kopřivy. Novinka je zároveň limitkou, je to originalita v každém loku. Voňavý a chutný Bohemian svět v krásné lahvi.
Flor de Caña, proslulý rum z Nikaraguy, se těší celosvětové oblibě. Jeho milovníci z oboru se nyní mohou zúčastnit soutěže, během které budou mít jedinečnou příležitost: zaregistrovat do konce léta...
Plzeňský Prazdroj výrazně akceleroval svůj program Fresh Outlet zaměřený na vylepšování exteriérů hospod a restaurací, do kterých dodává pivo. V posledním roce s ním zamířil i do menších měst a na...