Vepř s Krevetami nebo Pstruh s Čili. PRU58 hlásí nové menu

Vepř s Krevetami nebo Pstruh s Čili. PRU58 hlásí nové menu

autor: Red. foto: se svolením PRU58

V interiéru nejrozkvetlejší restaurace PRU58 v pražských Holešovicích představila své nové večerní menu. Stojí za ním executive chef a majitel v jedné osobě Štěpán Návrat a tamní nový šéfkuchař Mr.G. Součástí menu je také speciální nabídka v podobě Štěpánovy degustace.

Menu se nazývá Omakase, neboli přeloženo z japonštiny "nechte to na nás". V tomto případě na Štěpánovi. Právě on připravuje každý den speciální večerní menu, které čítá neuvěřitelných 10 chodů. Doslova tím host ochutná to nejlepší a nejnápaditější, co lze na aktuální fusion asijské gastronomické scéně v Česku ochutnat. Tato desetichodovka stojí 1.545Kč na osobu.

V PRU58 se podle slov samotných zaměstnanců restaurace host nikdy chuťově nenudí. Asijská kuchyně maximálně realizovaná z lokálních surovin. Lze to? Ano, jde jen o alchymii v kuchyni a zkušenosti celého týmu. Nikdy nelze vynechat hlavní určující suroviny, ale lze je alternovat dostupnými tuzemskými produkty. Samozřejmě ty, které nejsou lokální, tým na talíř přináší v té nejvyšší kvalitě tak, aby se zachoval sytý chuťový zážitek. V restauraci PRU58 věří, že Vepři s Krevetami nebo Pstruhovi s Čili nikdo neodolá. 

Zdroj: Tisková zpráva restaurace PRU58.

 

Nejlepší skotské whisky se spojily a vytvořily vzácné sběratelské portfolio inspirované zeměmi z celého světa. Vzniklé portfolio potěší nejen sběratele a milovníky kvalitních whisky, ale i všechny...
Prestižní žebříček byl vyhlášen na akci v Paříži 12. listopadu. Jmenovány byly bary ze 122 měst v 53 různých zemích světa. Austrálie zamíchala kartami, výborně si vede asijská metropole Hongkong.
Během celého prosince a také kolem Vánoc čekají na hosty hotelu Prague Marriott a restaurace The Artisan nabité brunche s lokálními produkty, slavnostní večeře i party na konci roku.
The Artisan Bar představuje novou knihu signature koktejlů, která chce hosty vzít na nevšední cestu po chuťových zákoutích Česka. Přírodou inspirovaný koncept se má stát ojedinělým zážitkem.
Na konceptu značky se mimo jiné podílel Zdeněk Kaštánek, výrazná osobnost české i světové barmanské scény.
Poháněna vášní pěti generací Maestros Roneros a více než 135 lety mistrovství ve výrobě rumu, dominikánská značka ultra-prémiových rumů Brugal nyní představuje první edici limitované série rumů,...
Známý slovenský šéfkuchař, Head Chef vídeňského podniku Das LOFT Restaurant, Bar & Lounge a vítěz slovenského kola Bocuse d’Or 2021, Peter Duranský, bude hostovat v piešťanské pětihvězdě.
Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism mění vedení. Novým ředitelem bude od 1. listopadu 2023 na základě výběrového řízení dosavadní ředitel marketingu a zahraničních zastoupení František...
V interiéru nejrozkvetlejší restaurace PRU58 v pražských Holešovicích představila své nové večerní menu. Stojí za ním executive chef a majitel v jedné osobě Štěpán Návrat a tamní nový šéfkuchař...