Suchý únor – snadné předsevzetí?

Suchý únor – snadné předsevzetí?

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Zkoušíte si po Novém roce naordinovat měsíc abstinence?

Ať už se do tradiční suché výzvy pustíte hned v lednu, nebo až v druhém, nejkratším měsíci v roce, určitě se setkáte se situací, kdy vám někdo z okolí alkohol nabídne. Po čem sáhnout, abyste neurazili a přesto si vychutnali kvalitní a zajímavý nealko drink? Zkuste nealkoholický gin CEDER’S, alternativu s autentickou chutí.

Nejen ve světě, ale i u nás je stále patrnější trend uvědomělého pití. Nejedná se ale jen o jeden měsíc v roce, v podstatě kdykoliv během roku se setkáme s mnoha okamžiky, kdy si alkohol dát nemůžeme nebo prostě nechceme. Ať už naše rozhodnutí plyne z jakéhokoliv důvodu, stále více barů, restaurací a hospod má ve své nabídce nealkoholické koktejly s autentickou chutí, na kterou jsme zvyklí u alkoholických drinků.

„Kategorie nealkoholických destilátů začala být ve světě populární a ohlasy jsou pozitivní i u nás v České republice,“ říká ke globálnímu fenoménu Aleš Půta, provozovatel pražského Hemingway baru. „Nealko destiláty ale nejsou pouze pro abstinenty. U nás v baru je pijí i lidé, kteří si už dali svůj jeden nebo dva alkoholické koktejly, chtějí zůstat, ale nechtějí pokračovat v konzumaci alkoholu ani pít jen minerálku. Proto volí z nabídky nealkoholických drinků. Ta už dneska, stejně jako ve světových barech, nemůže být postavena jen na virgin mojitu,“ upřesňuje Půta.

Jednou z posledních novinek na českém trhu je destilovaný nealkoholický alt-gin (alternative-gin) CEDER’S Crisp, který v sobě snoubí jedinečný styl, nedotčenou švédskou vodu a vzácné divoké byliny rostoucí v jihoafrickém pohoří Cederberg. Je určen všem, kteří dbají na zdravý životní styl, nechtějí nebo nemohou pít alkohol, anebo jen hledají lehký sofistikovaný nápoj či vhodnou nealkoholickou alternativu ke klasickému ginu s tonikem, aniž by museli slevit z kvality.

„Mám radost, že do mé ginové rodiny, kterou mám na starosti, přibyl právě CEDER’S. Jako alternativní gin bez alkoholu dokáže přinést radost z pití ginových drinků i lidem, kteří nemůžou nebo nechtějí pít alkohol,“ komentuje novinku na českém trhu Jirka Richter, ambasador ginových značek v portfoliu Jan Becher Pernod Ricard. „Berte to jako možnost se nevyčlenit z party, když jdete na drink. Pít svůj oblíbený gin&tonic, když řídíte. Nebo prostě žít svůj zdravý životní styl bez kompromisů. To vše si můžete dopřát právě s ginem CEDER’S Crisp.“

Nealkoholický gin CEDER’S můžete zakoupit přímo v rámci prestižního portfolia společnosti Pernod-Ricard ZDE.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář