Prémiové prosecco Serenello – a léto může pokračovat

Prémiové prosecco Serenello – a léto může pokračovat

autor: Red. foto: Archiv Premier Wines & Spirits

Asi nikdo nebude pochybovat, že prosecco patří k létu stejně jako horké počasí a bazén. A vše se navíc dohromady krásně doplňuje! Prémiové prosecco Serenello báječně osvěží a zpestří nejeden horký večer.

Prosecco Serenello by během léta nemělo chybět v žádné ledničce. Ať už si budete chtít zpříjemnit volný čas, nebo se po horkém dni osvěžit něčím zajímavým, toto prosecco vás rozhodně nezklame. Společnost Premier Wines & Spirits, která se zaměřuje na distribuci pouze těch nejkvalitnějších nápojů, vám přináší tuto specialitku ve stupni jakosti DOC, jenž zaručuje oblast původu a dodržení všech výrobních postupů tak, jak se pro správné prosecco sluší a patří.

Serenello Prosecco DOC je víno slámově žluté barvy, se kterou si pohrávají zelenkavé odstíny. Perlí velmi jemně a tím zaujme širokou škálu vyznavačů tohoto bublinkového osvěžení. Chuť je středně plná a harmonická, výborně se hodí jako aperitiv, ale skvěle doplní stůl i při podávání ryb nebo drůbeže. Ze skleničky na vás zavoní ovoce a květinové tóny. Toto italské šumivé víno je ideálním společníkem pro všechny, kteří mají rádi lehce štiplavou chuť bublinek, jež při správném vychlazení (4–6 °C) přináší delikátní zážitek.

Serenello můžete vychutnávat jak samotné, tak v drinku – určitě vás nezklame kombinace s June likérem, plátkem broskve a ledem. Podávejte ve vysoké sklenici a máte jistotu, že si užijete nápoj, který lichotí nejen oku, ale i chuťovým pohárkům.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář