Pokud jste hodně velký fanda Oreo, leťte do New Jersey

Pokud jste hodně velký fanda Oreo, leťte do New Jersey

autor: Red. foto: Archiv Tom Briglia/Feature Photo Service

Firma, která Oreo vlastní, tam před několika málo dny otevřela Oreo Cafe. „Personalizovaný obchod, kde můžete být oblíbeným sušenkám ještě blíže,“ hlásají zástupci společnosti.

Kavárna Oreo Cafe se nachází ve třetím patře obchodu It'Sugar v obchodním a zábavním komplexu American Dream v East Rutherfordu, ve státě New Jersey.

Zástupci společnosti Mondelez International, Inc., která brand vlastní, popsali kavárnu jako nový, pohlcující a personalizovaný způsob, jak se všichni fanoušci a milovníci těchto sušenek mohou osobně seznámit s Oreo.

Oreo Cafe tak nabízí běžného maloobchodní zboží včetně výrobků ze sušenek Oreo a oficiálního merche, ale také bar s delikatesami, kde si hosté mohou pochutnat na koktejlech s Oreo, pohárech Oreo nebo třeba Oreo cheesecaku a dalších laskominách ze sušenek Oreo. Návštěvníci této fanouškovské kavárny si také mohou nechat upravit svůj dezert na míru, vyberou si základ dezertu a pak některou ze široké nabídky polev inspirovaných sušenkami Oreo. Pokud jsou hodně šikovní, mohou přijít až na více než 200 možných kombinací!

Nabídka kavárny zahrnuje také exkluzivní nabídku Oreo Donut S'Morewich. Ten obsahuje kopečky zmrzliny Oreo, kousky čokoládového vaflového kornoutu, marshmallow, glazovaný donut, fondán, posyp a sušenky Oreo.

Zdroj: Food Business News

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář