15 motýlů Bohemian Ginu

15 motýlů Bohemian Ginu

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Babočka nebo modrásek? Pro nadšence připravil nový ginový brand sběratelskou edici.

Bohemian Gin se zařadil mezi stálice v nabídce Premier Wines & Spirits. Tento unikátní gin by neměl chybět ani v domácím baru žádného milovníka ginů. Jeho krásná lahev se hodí i do výstavky či po vypití jako vázička. Nově na lahvi navíc objevíte některého z 15 motýlů, kteří následují první babočku kopřivovou, a můžete je zařadit do své sbírky.

Lahodný gin ve skleničce a atraktivně vyhlížející lahev na polici. Taková kombinace zajistí dobrou náladu a klid v duši i v sychravém podzimním počasí. Lahve Bohemian Ginu svým designem odkazují na letní louku, proto je škoda zůstat jen u jedné – pořiďte si rovnou celou sbírku motýlů!

Není snad nikdo, komu by barevná motýlí křídla nepřipadala fascinující. Na každé lahvi Bohemian Ginu můžete nyní najít jednoho z 15 motýlků, kteří ji zdobí a vnášejí tak do každé duše trochu léta. Vedle několika druhů baboček se tu usadil i krásně modrý modrásek jehlicový, zcela okouzlující ohniváček celíkový nebo dokonalý perleťovec stříbropásek. Kterého si ulovíte jako prvního?

Bohemian Gin s novou sadou motýlů je k dostání na webu či u dalších partnerů společnosti Premier Wines & Spirits.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář