Jak jinak oslavit konec roku než s kvalitním champagne?

Jak jinak oslavit konec roku než s kvalitním champagne?

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Champagne se skvěle hodí na štědrovečerní stůl i jako výjimečný novoroční přípitek. Díky Piper-Heidsieck máme možnost připít si jedním z nejkvalitnějších šumivých vín tohoto roku.

Konec roku je za dveřmi, a jak lépe jej oslavit než s kvalitním champagne Piper-Heidsieck? Tyto bublinky se skvěle hodí na štědrovečerní stůl i jako výjimečný novoroční přípitek.

Prosinec patří k nejhektičtějším měsícům roku. Dárky, cukroví, vánoční setkávání, každodenní honička, vše zakončené odměnou v podobě klidu a pohody o vánočních svátcích. Potěšte sebe i své blízké sklenkou kvalitního šampaňského Piper-Heidsieck Cuvée brut, které povznese již tak slavnostní Štědrý večer na magický zážitek a přiťuknutí s ním na Silvestra vám jistě přinese štěstí do nového roku.  

Toto exkluzivní champagne se skládá z vín pocházejících ze 100 různých vinic (cru), které reprezentují různorodost přírodních podmínek pěstební lokality. Z odrůd převládá Pinot noir (50 %), doplněný o Meunier (30 %) a Chardonnay (20 %). V Piper-Heidsieck Cuvée brut se snoubí 25 % rezervních vín, což v kombinaci s minimálně 2letým zráním na kalech dává vzniknout jednomu z nejoceňovanějších základních neročníkových šampaňských na světě.

Má dokonale elegantní perlení a v aroma rozpoznáte tóny bílých broskví, mandlí, pomerančového květu, hrušek nebo toastu. Výjimečná chuť je svěží, šťavnatá a harmonická s tóny citrusového ovoce, čerstvých mandlí nebo máty.

Piper-Heidsieck Cuvée brut můžete nyní u prodejce prémiových nápojů Premier Wines & Spirits pořídit v jedinečné akční nabídce, a k 5 lahvím dostat 1 zdarma. Je tedy ideální čas na zajištění zásob pro slavnostní zimní chvilky, nebo na pořízení dárku, pokud chcete darovat bublinkovou radost v lahvi třeba svým kolegům či blízkým.

Jedno z neoceňovanějších šampaňských vín světa Piper-Heidsieck koupíte na webových stránkách společnosti Premier Wines & Spirits, stejně jako speciální nabídku 5+1 lahev za akčních 5.345 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář