Mají tatarky a majonézy místo na vašem stole? Zvolíte klasiku nebo BIO?

Mají tatarky a majonézy místo na vašem stole? Zvolíte klasiku nebo BIO?

autor: Red. foto: se svolením SPAK Foods

Jaké verze tatarských omáček a majonéz preferujete vy? Které najdou své využití na štědrovečerních a svátečních stolech?

Kvalita se pro mnoho lidí stává stále důležitějším aspektem při výběru a nákupu potravin. Protože produkty od Spaku se svojí kvalitou řadí bezpochyby mezi nejlepší ve své oblasti, jejich výběrem rozhodně neuděláte chybu. Ušetřete si starosti s tím, co budete servírovat na slavnostní stůl, a využijte nabídku Spaku, která skvěle poslouží nejen pro štědrovečerní hostinu, ale i po celý rok.

Pokud si své jídlo rádi dochutíte opravdu něčím kvalitním, rozhodně neuděláte chybu, když sáhnete po Spak Master majonéze nebo Spak Master tatarské omáčce (180 g). Obě jsou vyrobené z vajec z volného chovu z rakouských farem, neobsahují žádné konzervanty ani antioxidanty, nenajdete v nich škrob, barviva nebo umělá aromata. U tatarky si navíc pochutnáte na křupavých kyselých okurkách a cibuli.

Jestli patříte mezi vyznavače veganského stravování, ani tak se nemusíte ochudit o výborný doplněk vašich pokrmů. Spak Vegan mayo 50 % a Spak Vegan tatarská omáčka (250 ml) jsou to pravé pro vás. Vegan mayo je skvělá alternativa k majonéze, která je vyrobená z kvalitních surovin čistě rostlinného původu. Veganská tatarská omáčka Spak je jemně kořeněná, nechybějí v ní okurky ani cibulka. V obou případech nepoznáte rozdíl od klasických „neveganských“ produktů, pochutnáte si, a přitom neporušíte své etické hodnoty.

Klasická Spak Majonéza a Spak Tatarská omáčka (500 ml) se skvěle hodí k velkému rodinnému stolu. Určitě je využijete během vánočních svátků a skvěle se budou hodit jak do salátu, tak k nenápadnému přikusování řízku po večeři. Obě jsou navíc vhodné i pro osoby s bezlepkovou dietou. A pokud si na těchto dobrotách chcete pochutnat sami, můžete sáhnout po 100g balení v praktickém sáčku.

Svého bio reprezentanta má i spakovská řada majonéz, je jím Spak Bio majonéza (180 g). Tato majonéza je vyrobena výhradně ze surovin z ekologického zemědělství.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti SPAK Foods.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář