Vyhrajte novou kuchařskou knihu Jana Punčocháře „Jak se vaří u Matěje“ v hodnotě 600 korun!

Vyhrajte novou kuchařskou knihu Jana Punčocháře „Jak se vaří u Matěje“ v hodnotě 600 korun!

Redakce Redakce foto: se svolením Jana Punčocháře

Využijte šanci vyhrát! Známý šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef konečně vydává svojí kuchařskou knihu. Představuje zde recepty tak, jak se připravují v jeho restauraci U Matěje sídlící na malebném místě v srdci pražské Hanspaulky.

První kuchařka šéfkuchaře Jana Punčocháře přináší recepty tradiční i moderní česko-rakouské kuchyně, tak jak je se svým týmem vaří v restauraci U Matěje. Polévky, předkrmy, hlavní chody i dezerty ze sezonních surovin jsou obohacené o tipy samotného šéfkuchaře. Díky poutavým fotkám můžete nahlédnout přímo do restaurační kuchyně. Nechybí ani recepty na evergreeny restaurace U Matěje, jako je telecí pavouček s houbovo-koprovou omáčkou, kapří hranolky, dršťková polévka nebo karamelové vejce. Většinu pokrmů uvaříte z běžně dostupných surovin, recepty jsou dobře pochopitelné a zvládne je každý, koho baví vaření. Zkuste si připravit oblíbená jídla, kterými je restaurace U Matěje vyhlášená, a poznejte, jak se vaří u Matěje!

Soutěžní otázka zní: Z jakých regionů nebo krajin pochází recepty, které U Matěje vaří?

Úkol: Odpověď napište do formuláře níže.

Nápověda: Odpověď na soutěžní otázku najdete v článku o nové knize Jana Punčocháře na stránkách magazínu VisitChef.

Podmínky soutěže: Soutěž probíhá od 4. 12. 2023, 8:00 hod. do 7. 12. 2023, 23:59 hod., a každý soutěžící může soutěžit jenom jednou.

Toto špičkové champagne Brut Réserve daleko přesahuje základní neročníková champagne vína a je považované za nejhodnotnější champagne napříč všemi kategoriemi. Set navíc obsahuje dvě elegantní...
Champagne Mumm Cordon Rouge je vlajkovou lodí značky G.H. Mumm. Jedná se o jiskrné šampaňské, které je vhodné jak pro oslavu úspěchu či vítězství, tak jako aperitiv.
Využijte šanci vyhrát! Master blender legendárního rumu Zacapa, Lorena Vasquez, při své nedávné návštěvě Česka zanechala pro milovníky rumu jeden dárek. Je jím krásná láhev rum Zacapa Centenario XO.
Využijte šanci vyhrát! Známý šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef konečně vydává svojí kuchařskou knihu. Představuje zde recepty tak, jak se připravují v jeho restauraci U Matěje sídlící na...
Vyhrajte pobyt pro dvě osoby na dvě noci s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Thermia Palace v Piešťanech.
Vyhrajte degustační dárkové balení původní české whisky zrající v dubových sudech z českého dřeva.
Vyhrajte dárkové balení Nikka Coffey Gin + Fever-Tree Indian Tonic Gift Box s prémiovým ginem a prvotřídním tonicem, tedy vším, co potřebujete pro přípravu vynikajícího koktejlu Gin & Tonic.
Vyhrajte svůj vlastní balíček s lahví Citadelle ginu, sadou Fever-Tree toniků a dalším příslušenstvím pro dokonalý zážitek s vlastnoručně připraveným koktejlem Gin&Tonic v hodnotě 1000 Kč.
Hlas veřejnosti v těchto dnech přerostl do otevřeného dopisu, který směřují vládě nejenom špičkoví kuchaři ale i veřejnost, které osud gastronomie není lhostejná. Celé znění dopisu najdete níže. Do...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář