Nová reality show Chef vs. Wild. Zvládli by to Forejt, Kašpárek a Punčochář?

Nová reality show Chef vs. Wild. Zvládli by to Forejt, Kašpárek a Punčochář?

autor: Red. foto: se svolením Hulu

Nový kuchařský pořad vysílá kuchaře do divočiny a dává jim za úkol sehnat dostatek divokých ingrediencí pro přípravu skvělého jídla. Trailer vám prozradí víc!

Když už jsme si mysleli, že televizi došly nové a stále dokola mutované formáty kuchařských pořadů, přichází reality show o vaření Chef vs. Wild. A svým způsobem v jedné chvíli propojuje MasterChefa a Survivora. Výsledkem je zábavná show, která má ukázat vynalézavost, odhodlání a soutěživost kuchařů v divoké přírodě.

V každé epizodě pořadu Chef vs. Wild jsou dva kuchaři spolu s odborníkem na přežití a outdoorovým expertem vysláni vrtulníkem do odlehlých míst. Musí najít a dát dohromady dostatek divokých ingrediencí pro přípravu co možná nejlepšího jídla. Seriál produkují Leftfield Pictures a David Chang ve spolupráci se studiem Vox Media. Pořadem provází šéfkuchař a dobrodruh Kiran Jethwa.

Kuchaři nejsou nuceni připravovat jídlo nad táborovým ohněm Rambo nožem, protože jakmile nasbírají všechny suroviny, jsou pozváni do tzv. kuchyně v divočině, kde připraví jídlo, které pak Kiran Jethwa ohodnotí. S ním bude připravovaný pokrm ochutnávat i odbornice na divoce rostoucí jedlé suroviny Valerie Segrestová. Pak společně vyberou vítěze.

Zúčastnění kuchaři nejsou žádnými začátečníky, a to mnohokrát dokonce ani ve sběru potravy. Dle dostupných informací mají prý také bohaté zkušenosti s pobytem v přírodě. Patří mezi ně například Katie Cossová, bývalá šéfkuchařka restaurace Husk Seana Brocka v Nashvillu, a také Alan Bergo, držitel ceny Jamese Bearda a autor populárního blogu s recepty a fotografiemi. Ten se aktuálně živí na venkově ve Wisconsinu právě sběrem rostlin a hub, které dále prodává.

Premiéru pořadu Chefs vs. Wild můžete sledovat na Hulu 26. září.

Zdroj: Hulu

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář