Valencie bude hostit The World's 50 Best Restaurants 2023

Valencie bude hostit The World's 50 Best Restaurants 2023

autor: Red. foto: se svolením World´s 50 Best

Příští ročník vyhlašování nejlepších restaurací světa se bude konat v červnu 2023 ve španělské Valencii.

Po letošním návratu domů do Londýna, kdy bylo původní místo konání v Moskvě zrušeno, se World's 50 Best Restaurants opět vydává do prestižní destinace a pro rok 2023 to bude přístavní město Valencie na jihovýchodním pobřeží Španělska.

Tato metropole bude v červnu příštího roku místem akcí, které se budou konat po několik dní jak v samotném městě, tak v provincii Valencie. Zakončí je slavnostní ceremoniál na červeném koberci v architektonickém komplexu Město umění a věd (Ciudad de las Artes y las Ciencias).

Kodaňská restaurace Geranium Rasmuse Kofoeda se v loňském roce umístila na prvním místě, díky kterému se nyní připojí ke kategorii Best of the Best a tím pádem první místo zůstane otevřené pro další restauraci, která se bude ucházet o titul „nejlepší na světě".

Jako obvykle bude v průběhu oslav ve třetím největším španělském městě připraven bohatý program, včetně 50 Best Signature Sessions, v rámci kterých přední šéfkuchaři spolupracují s místními restauracemi na vytvoření zážitků pro jednu noc, nebo #50BestTalks, které poskytnou prostor vůdčím osobnostem světové gastronomie promluvit k fanouškům.

Zdroj: theworlds50best.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář