Limitka malinového Barona Hildprandta láká fajnšmekry

Limitka malinového Barona Hildprandta láká fajnšmekry

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Když se maliny změní v pálenku, výsledek nemůže být špatný. Ochutnejte novou speciální limitovanou edici a užijte si výjimečnou chuť Malinovice od Barona Hildprandta.

Maliny patří mezi velmi oblíbené ovoce. Aby ne, rozplývají se na jazyku, a jejich chuť a vůně připomínají léto. V pálence se pak jedná o jedinečný chuťový zážitek. Dejte si limitovanou novinku v podobě Malinovice Baron Hildprandt a zahřejte se letním douškem i v zimním nevlídnu.

Malinovice Baron Hildprandt je prvotřídní ovocná pálenka z výběrových malin. Je vyráběna tradičně a díky ruční práci a rodinné malovýrobě máte jistotu, že jejím ochutnáním si dopřejete vskutku prémiový zážitek. V celém procesu výroby dochází k trojnásobné destilaci, což výsledné pálence zaručuje intenzivní chuť a vůni malin. Po scelení ve smaltovaných tancích, je mistrovské dílo dokonáno a Malinovice Baron Hildprandt je připravena sloužit svému jedinému účelu – přinášet delikátní chuťový zážitek svým degustátorům.

Malinovice Baron Hildprandt vás zahřeje 45 % alkoholu a je k dostání pouze v omezeném množství 270 ks. Neváhejte proto moc dlouho, ať vám tato limitka neproklouzne mezi prsty.  

Limitovanou prémiovou pálenku Malinovice Baron Hildprandt seženete na vyžádání u společnosti Premier Wines & Spirits za cenu 1.060 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář