Saúdská Arábie představila projekt ultra-luxusní jachty

Saúdská Arábie představila projekt ultra-luxusní jachty

autor: Red. foto: se svolením Sinot Yacht Architecture

Loď o délce 183 metrů bude mít pouze 50 apartmánů, každý s vlastním balkonem. Projekt společnosti Aman prý nastaví nový standard v oblasti vodních plaveb.

Loď byla navržena ve spolupráci s nizozemskou společností Sinot Yacht Architecture & Design, jednou z nejlepších světových firem zabývajících se designem jachet. Orientální dědictví a filozofie designu se tak plynule propojí s architektonickou vizí a vyjádří zážitek ze superjachty ve formě nadčasového, ale moderního plavidla, které má harmonickou rovnováhu mezi vnějšími a vnitřními prostory.

Kromě 50 apartmánů se na lodi bude nacházet celá řada možností stravování, včetně neformální celodenní restaurace, dále mezinárodní restaurace, relaxační klub a salonek, klidné a prostorné lázně Aman Spa s japonskou zahradou, dvě přistávací plochy pro vrtulníky a rozsáhlý Beach Club, který hostům nabídne přímý přístup k vodě na zádi jachty.

Kdy projekt Sama vypluje?

Stavitel lodí T. Mariotti oznámil, že dodání lodi je naplánováno na rok 2026. „Je pro nás ctí, že máme možnost spolupracovat s Amanem, špičkovým hráčem v oblasti špičkové pohostinnosti,“ řekl Marco Ghiglione, generální ředitel společnosti T. Mariotti. „Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout své zkušenosti se stavbou luxusních lodí tomuto novému náročnému podniku, který nabízí jedinečnou kombinaci luxusu, bezpečnosti a všestrannosti, jež inovuje umění cestování na moři. Je to další důkaz dovednosti a schopnosti "Made in Italy" uspokojit přání nejnáročnějších zákazníků na světě.“

Zdroj: hoteliermiddleeast.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář