Saúdský korunní princ představil značku ultra-luxusních hotelů pro KSA, Boutique Group

Saúdský korunní princ představil značku ultra-luxusních hotelů pro KSA, Boutique Group

autor: Red. foto: se svolením Boutique Group

Saúdskoarabská společnost Boutique Group bude spravovat a přestavovat historické paláce po celém království.

Saúdská Arábie má nyní vlastní ultraluxusní hotelovou skupinu, která dostala zelenou oc Jeho královská Výsosti prince Mohammeda bin Salman bin Abdulaziz Al Sauda, korunního prince, místopředsedy vlády, předsedy Rady pro hospodářské a rozvojové záležitosti a předsedy Veřejného investičního fondu (PIF).

Nová skupina Boutique Group bude spravovat a přestavovat historické a kulturní paláce po celém království a přeměňovat je na superluxusní butikové hotely. Společnost má pomoci „oživit dědictví a kulturu Saúdské Arábie".

Hotely Boutique Group

První fáze projektu se zaměří na rozvoj tří historických paláců ve spolupráci se soukromým sektorem, včetně paláce Al Hamra, který nabídne dohromady 77 klíčů od 33 luxusních palácových apartmánů a 44 luxusních vil v Džiddě. Palác Tuwaiq nabídne 96 klíčů. Odemknete s nimi 40 luxusních palácových apartmánů a 56 luxusních vil. Zatímco Red Palace nabídne 71 klíčů od 46 luxusních apartmánů a 25 luxusních pokojů. Oba paláce Tuwaiq a Red Palace se nacházejí v Rijádu. 

Skupina Boutique Group bude spojovat kulturu a dědictví království s moderním vybavením. Poskytne tak svým hostům exkluzivní komfort a jedinečné služby, čímž chce rozvíjet saúdský sektor ultra-luxusního pohostinství a přispívat k rozvoji místní ekonomiky.

J. E. Yasir Al-Rumayyan, guvernér PIF, uvedl, že „zahájení činnosti skupiny Boutique Group Jeho královskou Výsostí korunním princem podtrhuje mandát PIF podporovat schopnosti slibných odvětví v Saúdské Arábii, která mohou pomoci při diverzifikaci ekonomiky a přispět k růstu HDP mimo ropný sektor. Skupina rozšíří již tak jedinečnou nabídku cestovního ruchu v království, posílí pozici Saúdské Arábie jako přední regionální a mezinárodní turistické a kulturní destinace, a přispěje k naplnění Saúdské vize 2030," dodala J. E.

Zdroj: hoteliermiddleeast.com

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář