Velká vánoční soutěž o tři noci s polopenzí v Horním Rakousku v hodnotě 20.000 Kč

Velká vánoční soutěž o tři noci s polopenzí v Horním Rakousku v hodnotě 20.000 Kč

Redakce Redakce foto: se svolením hotelu Zum Goldenen Hirschen

Výherce si užije pobyt pro dva v boutique hotelu „Zum Goldenen Hirschen“ v srdci malebného Gmundenu, městečku na břehu jezera Traunsee, které je obklopeno horskými velikány a je vstupní branou do hornorakouské Salzkammergut (Solné komory).

V červnu 2022 byl hotel po rekonstrukci a revitalizaci znovu otevřen a navazuje na hostinskou tradici od roku 1624 s moderním vybavením a servisem, na jehož kvalitu osobně dohlížejí mladí a vysoce motivovaní hoteliéři. Respekt k tradici a smysl pro detail činí ze „Zlatého jelena“ jeden z nejlepších hotelů v regionu.

Využijte jedinečnou šanci vyhrát! Tento špičkový hotel se o vás postará po celé tři noci, a to včetně polopenze. Více se o hotelu dozvíte ZDE a v galerii pod článkem.

Soutěžní otázka zní: Jaké hudební nástroje a techniky používá kapela ve videu o Horním Rakousku?

Úkol: Odpověď napište do formuláře níže.

Nápověda: Odpověď naleznete ve videu, které je součástí článku o Horním Rakousku na stránkách magazínu VisitChef.

Podmínky soutěže: Soutěž probíhá od 01. 12. 2022, 01:00 do 19. 12. 2022, 23:59 hod. a každý soutěžící může soutěžit jenom jednou. Výherce může uplatnit nárok na výhru pouze pod svým jménem, a to do 30. 06. 2023.

Využijte šanci vyhrát! Macarons by Sugar Life je interaktivní cukrářská monotematická kniha zasvěcená světoznámému dezertu, makronkám.
Využijte šanci vyhrát! Úžasná novinka ze srdce tropické Panamy! Piquero je úplně nový rumový spirit s působivým chuťovým profilem. Jeho jemná, bohatá chuť vám odhalí tóny čokolády, ořechů, piškotů,...
Využijte šanci vyhrát! Nikka From the Barrel je naprosto jedinečná, chuťově bohatá whisky, která si právem získala renomé po celém světě. Vydejte se po stopách Masataky Taketsuruy, zakladatele...
Využijte šanci vyhrát. Tato tequila byla vyrobena v limitovaném množství na počest jejímu zakladateli a k 60. výročí založení palírny, kde se tequila Don Julio vyrábí.
Toto špičkové champagne Brut Réserve daleko přesahuje základní neročníková champagne vína a je považované za nejhodnotnější champagne napříč všemi kategoriemi. Set navíc obsahuje dvě elegantní...
Champagne Mumm Cordon Rouge je vlajkovou lodí značky G.H. Mumm. Jedná se o jiskrné šampaňské, které je vhodné jak pro oslavu úspěchu či vítězství, tak jako aperitiv.
Využijte šanci vyhrát! Master blender legendárního rumu Zacapa, Lorena Vasquez, při své nedávné návštěvě Česka zanechala pro milovníky rumu jeden dárek. Je jím krásná láhev rum Zacapa Centenario XO.
Využijte šanci vyhrát! Známý šéfkuchař a porotce soutěže MasterChef konečně vydává svojí kuchařskou knihu. Představuje zde recepty tak, jak se připravují v jeho restauraci U Matěje sídlící na...
Vyhrajte pobyt pro dvě osoby na dvě noci s polopenzí a neomezeným vstupem do wellness v luxusním pětihvězdičkovém hotelu Thermia Palace v Piešťanech.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář