Easy a sexy. Neotřelé chutě toniků

Easy a sexy. Neotřelé chutě toniků

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Vejdou do baru podnikatel a umělec, a tam potkají barmana… Toto není začátek vtipu – toto se skutečně stalo. A to zajímavé následuje. Pokusí se totiž převrátit svět toniků tak trochu vzhůru nohama.

Nebo taky ne. Třeba se jim díky kreativitě, podnikatelskému duchu a barmanskému řemeslu podařilo cosi mnohem pozoruhodnějšího. Povedlo se jim rozšířit rodinu toniků, posunout je tam, kde tonik ještě nikdy nebyl. Vytvoří spolu brand The Artisan Drinks Co.

Pod touto značkou se jim daří vytvářet elegantní a zároveň unikátní kombinace chutí, které báze v koktejlech doplňují, nekonkurují jim. Dle slov zakladatelů své toniky staví na 100% přírodních surovinách. Ať už je tedy váš Gin&Tonic namíchaný s Violet Blossom Tonikem, Pink Citrus Tonikem, Agave Lemon Tonikem nebo klasičtějším Skinny London Tonikem, případně Classic London Tonikem, které fakt stojí za to, je váš drink doplněný o nealko ze skutečných surovin, ne z chemických příměsí. Vše transparentně vypsané a jednoduše k dohledání.

The Artisan Drinks Co. svými kraftově vyráběnými nealko nápoji propojuje svět mixologie a umění. To díky osobitě navrženým art etiketám jednotlivých lahví. Šťastnou sedmičku jejich portfolia doplňuje Fiery Ginger Beer, což je neotřelá kombinace afrického zázvoru a chilli, díky níž je nápoj skvělým partnerem pro prémiový bourbon či rum, a snad ještě zajímavější je Barrel Smoked Cola. Tato lahvička ukrývá hodně jinou colu, než na jakou jste zvyklí. Je sice podobně sladká, ovšem ve vůni vás okouzlí kouřovými tóny a chuťový závěr tento pocit potvrdí. Díky tomu je perfektním doporučením k tmavým destilátům.

Ne každý provozuje bar zaměřený třeba na Gin&Tonic, kde hostům připraví desítky perfektně namíchaných, skvěle vypadajících, ještě lépe chutnajících a sofistikovaných drinků, které se dají schovat právě pod tento název. Mnoho kaváren, bister, ale i restaurací, cukráren či běžných barů hostům nabízí to nejlepší, co umí. A kvalitu si chtějí udržet u každé položky v nabídce, včetně koktejlů, které personál nezatíží, přitom konceptu podniku i hostům dávají smysl.

Originalita vždy nejvíce zaujme. Za unikátností, ať už celým konceptem nebo nabídkou, se hosté vrátí. „Chci mít sexy Gin&Tonic, ale vlastně nevím, jaký gin a jaký tonik mám zvolit. Jakou sílu ginu? Jaký styl? A jaký tonik k tomu? Přitom nechci kopírovat ostatní bary.“ Taky se vám stalo, že jste si položili podobnou otázku?

„Bez problémů. Nemusíte si kupovat jen gin, který je zrovna nejvíc trendy,“ říká Viktor Šolc, spolumajitel společnosti Fenix Drinks, která má ve své nabídce mnoho zajímavých značek tohoto destilátu. „Kupte si ten, který máte rádi, který vás osloví, a máte k němu nějaký vztah. Zvolte k němu třeba fialkový tonik – Violet Blossom od brandu The Artisan, doplňte sexy ozdobou. Tím jste schopni tady a teď připravit geniální Gin&Tonic, který hosta zaručeně překvapí.“ Každý barman je díky zajímavým tonikům schopen vytvořit a následně pokaždé namíchat originální Gin&Tonic, který si host zapamatuje a rád se na něj bude vracet právě do vašeho podniku.

Komerční sdělení

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář