Pojďte si užít hodování v italském stylu!

Pojďte si užít hodování v italském stylu!

autor: Red. foto: Archiv Premier Wines & Spirits

Léto, dovolená, moře, Itálie, víno. Láká vás taková představa? A co takhle víno, Itálie, léto, dovolená? No zkrátka, prohodíme pořadí a začneme vínem.

Ať už vyrazíte kamkoliv, třeba i jen po Čechách, můžete si kousek Itálie vzít s sebou.

Pro začátek je tu vyhlášené prosecco a Terre di San Venanzio patří k těm producentům, kteří se starají na prvním místě o kvalitu. Jejich DOCG brut nesmí v tom vašem italském balíčku chybět.

Pokračovat můžeme třeba nejpěstovanější bílou odrůdou Itálie, Trebbiano. A když Trebbiano, tak z Abruzza. Vinařství Talamonti je relativně mladé a moderní, jejich TREBI neboli Trebbiano d´Abruzzo DOC však patří k typickým lehkým vínům, která zpříjemní jakékoliv odpoledne či večer, ať už při posezení s přáteli nebo jako doplněk k rybám. Nicméně k rybám či mořským plodům bude naprosto perfektně ladit i Soave Classico DOC od dnes již ikonického vinařství Pieropan, které je přirovnáváno k F. X. Pichlerovi nebo třeba DRC.

K létu patří i maso a gril, proto v italském vinném balíčku najdete také skvělá a právem populární červená vína v čele s Barolo DOCG od vinařství Podere Ruggeri Corsini. Toto vinařství manželského enologického páru, který se snaží o co nejvyšší kvalitu za dostupnou cenu, vaše letní hodování skvěle doplní.

A pak je tu samozřejmě známé a oblíbené Chianti! Milujeme Chianti! A konkrétně Chianti Colli Senesi od pana profesora Vittoria Innocentiho bude vašim perfektním společníkem.

Co tak dát si lehčí, ovocná, zároveň však plná červená vína? Dokonalým vínem v tomto případě bude MODA neboli Montepulciano d´Abruzzo od již zmiňovaného vinařství Talamonti, které jen lehce vychlazené může navíc i krásně osvěžit.

Přední český distributor Premier Wines & Spirits má pro vás přesně takto vyladěný balíček připravený, navíc se slevou 25 %!

Zkrátka, zavřete oči, přivoňte ke skleničce a ve vzpomínkách nebo představách se přeneste do slunné Itálie s námi.

 

Komerční sdělení

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář