Stadion Atlética Madrid už jen pro vegany?

Stadion Atlética Madrid už jen pro vegany?

autor: Red. foto: se svolením Better Balance

Domovský stadion fotbalového týmu Atlético Madrid (Civitas Metropolitano) v zápase proti FC Barcelona nabídl 100% rostlinné menu a tvrdí, že je prvním stadionem v kontinentální Evropě, který nabízí výhradně veganské menu.

Veganská nabídka bude distribuována na více než 70 prodejních místech na stadionu a také ve VIP zóně. Podle slov generálního ředitele společnosti Better Balance, Florencia Garcíi je toto spojení dalším příkladem závazku přinášet zeleninovou nabídku všem divákům na jejich oblíbených místech. „Jsme přesvědčeni, že tato spolupráce nám pomůže i nadále prezentovat naše rostlinné produkty jako zdravou a chutnou alternativu, což je v souladu s některými hodnotami, které definují sport,“ řekl García.

 

Nová značka skupiny Sigma, která vlastní společnost Campofrío, pokračuje ve své expanzi a má již několik výrobků vyrobených z hrachového a sójového proteinu. Její portfolio výrobků má navíc nízký obsah cukrů a nasycených tuků a získalo certifikát Nutriscore A. V prosinci loňského roku společnost uvedla na trh první zeleninový frankfurtský salám se sýrem, díky němuž si milovníci sýrů a uzenin mohou dopřát ekologičtější varianty na rostlinné bázi.

Společnost plánuje po zbytek roku 2023 nadále rozšiřovat svůj sortiment a zaujmout přední pozici na španělském trhu.

Zdroj: vegconomist.com

 

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář