Ready To Drink: Stock má nové míchané drinky v plechovkách

Ready To Drink: Stock má nové míchané drinky v plechovkách

autor: Red. foto: se svolením STOCK Plzeň-Božkov

Společnost Stock Plzeň-Božkov rozšiřuje na základě úspěchu z loňského roku své portfolio úspěšných předmíchaných drinků v plechovkách o tři novinky. Dvě na bázi Božkov Republica Exclusive White a jednu z klasického jalovcového ginu Dynybyl Gin Original.

Obě značky patří mezi lídry v kategoriích ginu a rumu, proto bylo vytvoření nových přírůstků právě z těchto oblíbených destilátů jasnou volbou. Kromě toho jsou novinky inspirovány také nejnovějšími trendy. Čeští spotřebitelé pijí nejraději míchané drinky na bázi ginu a rumu, přičemž zcela nejoblíbenější je právě Mojito, Cuba Libre a klasický Gin & Tonic. Novinky jsou tak přímo na míru ušité tomu, co mají Češi opravdu rádi.

Novinky vás kromě dokonale vyladěné chuti a praktického balení potěší i 6% obsahem alkoholu. Každá plechovka obsahuje přesnou recepturu těchto oblíbených míchaných drinků.

Prvorepublikové portfolio Božkov Republica Češi zkrátka milují. A není divu. Tyto vyladěné karibské rumy byly inspirovány první republikou a jejími hodnotami – elegancí, poctivostí a řemeslností. A protože je Božkov Republica jednou z nejúspěšnějších novinek posledních let, první dva nové předmíchané drinky vznikly právě na bázi bílého rumu Božkov Republica Exclusive White. Na výběr máte ze dvou oblíbených drinků – Božkov Republica Cuba Libre a Mojito. Odkryjte pocit svobody, který se ukrývá v novém nápoji Božkov Republica Cuba Libre. Tato novinka vás dostane svou elegantní kombinací bílého rumu a lahodného kolového nápoje s chutí limetky. A až si budete chtít vychutnat pravou chuť Karibiku, sáhněte po osvěžujícím Božkov Republica Mojito, který představuje lahodné spojení bílého rumu s limetkou a mátou.

Poslední novinkou je nesmrtelná klasika – gin s tonikem. Dynybyl Gin Original milují Češi již celé generace. Novinka Dynybyl Gin Original & Tonic přichází s moderní alternativou na tento nejpopulárnější míchaný drink světa. Zaujme vás dokonale vyváženým spojením klasického jalovcového ginu s kvalitním perlivým tonikem. Kromě toho v jeho chuti ucítíte jemný grepový nádech. Nový Dynybyl Gin Original & Tonic je zkrátka jako stvořený pro domácí večírky, setkání s přáteli nebo příjemné venkovní posezení.

„Při výrobě nových předmíchaných drinků v plechovkách jsme se inspirovali úspěchem našeho již existujícího portfolia RTD drinků, a také tím, co mají Češi nejraději. Tak vznikly tři osvěžující novinky na bázi dvou našich oblíbených značek Božkov Republica a Dynybyl. Na vývoji těchto unikátních receptur pracovala naše vývojová laboratoř intenzivně po dobu několika měsíců. Společně s marketingem a se spotřebiteli jsme vyladili nové receptury k dokonalosti. Během této cesty bylo potřeba připravit vyšší desítky vzorků, z nichž byly poté vybrány ty nejlepší. Abychom spotřebitelům zajistili nejlepší možnou kvalitu, používáme při tvorbě receptur jen osvědčené suroviny od našich zavedených dodavatelů a na vybraných tekutinách následně probíhají zátěžové a stabilitní testy. Nové nápoje jsou k dispozici ve 250ml balení, jsou naperleny oxidem uhličitým na příjemnou hladinu a nejlépe si je vychutnáte dobře vychlazené,“ dodává Petra Lišková, Master Blender společnosti Stock Plzeň-Božkov.

Kromě těchto tří novinek si můžete vychutnat také čtyři již zavedené předmíchané drinky, které byly na trh uvedeny v minulém roce. Zkuste třeba legendární Fernet Stock Bavorák Citrus, tuzemák Božkov Originál & Cola s limetkou, oblíbenou vodku Amundsen v kombinaci se sodou a bezinkovo-mátovou příchutí nebo třeba gin s borůvkovým nádechem Dynybyl Gin Violeta a s tonikem. Ať už máte chuť na cokoliv, 7 předmíchaných „ready-to-drink“ nápojů vám splní každé gurmánské přání.

Milovníci ovocných destilátů a vyznavači tradičního řemesla mají důvod k oslavě. Společnost RUDOLF JELÍNEK právě uvedla na trh hned čtyři nové limitované sadařské produkty. Ovoce, použité pro jejich...
Dvoudenní akce se ve slovenských Piešťanoch uskuteční už za pár dní. Na pódiu se objeví slovenská kuchařská špička, ale třeba i Rastislav Kasár, vítěz loňského finále londýnské Coffee Masters a...
Mixéry se řadí k základním kamenům každého baru, jsou totiž nedílnou součástí koktejlových hitů i léty ověřených klasik. A proto je vždy vybírejte poctivě a zaměřte se na kvalitu. Tu nabídne třeba...
Pojem pravý český česnek dostává nový rozměr. Velkoobchod makro ČR pro své zákazníky z řad českých restaurací zařadil do sortimentu v rámci Iniciativy České pole novinku.
Většina Italů si užívá výhled na moře s ginem a tonikem s přidáním plátku čerstvě utrženého citronu, pomeranče nebo grapefruitu. Super-prémiové giny Malfy jsou ztělesněním té pravé Itálie. Právě...
Brunche jsou všeobecně osvědčená záležitost. V pražské restauraci The Artisan bude na hosty čekat vždy více než 45 chodů a suroviny českých farmářů.
Oblíbený gin přímo ze srdce naší země se nově představuje v unikátní příchuti kopřivy. Novinka je zároveň limitkou, je to originalita v každém loku. Voňavý a chutný Bohemian svět v krásné lahvi.
Flor de Caña, proslulý rum z Nikaraguy, se těší celosvětové oblibě. Jeho milovníci z oboru se nyní mohou zúčastnit soutěže, během které budou mít jedinečnou příležitost: zaregistrovat do konce léta...
Plzeňský Prazdroj výrazně akceleroval svůj program Fresh Outlet zaměřený na vylepšování exteriérů hospod a restaurací, do kterých dodává pivo. V posledním roce s ním zamířil i do menších měst a na...