Rozvrh zábavy v BeBop baru

Rozvrh zábavy v BeBop baru

autor: Red. foto: Archiv restaurace

BeBop bar ve Štěpánské ulici je znám svým výpravným servisem. Signature drinky zdobí opravdu dechberoucí komponenty, které z precizních drinků dělají wow zážitky. Kromě toho si nově zrekonstruovaný bar pořídil s blížícím se školním rokem rozvrh a naplánoval zábavu dlouho dopředu.

Jedná se o akce, které z BeBop baru činí místo plné zábavy. Hned tento pátek a sobotu (21. 8.- 22. 8.) se uskuteční Aperol party, kdy po oba dny od 15:00 do 22:00 zažije Štěpánská ulice u Václavského náměstí opravdový pulsující život. Přímo na ulici propukne relaxační zóna v oranžovém. Lehátka, slunečníky a dostatek oblíbeného drinku jsou trefou do černého. Navíc v podání barového týmu, který vede šéfbarman Milan Drahoš, to bude zážitek opravdu nevšední.

Přesuneme-li se do září, hned 4. 9. čeká BeBop bar Louis XIII akce. Tento výjimečný koňak si spolu s barmanským týmem připravil degustační balíček, který obsahuje ochutnávky koňaku a finger foods.

Rozhodně se vyplatí nyní sledovat FB BeBop baru, jelikož se tam objevují neustále nové akce atakující až konec roku. Nikdy nikdo nepřijde o opravdovou zábavu, pokud ví, co a koho sledovat. V BeBop baru to bezpochyby žije!

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář