Salt Bae si věří a plánuje novou restauraci za 4,5 milionu dolarů

Salt Bae si věří a plánuje novou restauraci za 4,5 milionu dolarů

autor: Red. foto: Archiv restaurace

Papírování vyřízeno a stavba dvoupodlažní stejkárny sítě Nusr-Et v Las Vegas za téměř sto miliónů korun může začít. Turecký řezník a kontroverzní restauratér Nusret Gökçe (známý také jako Salt Bae) hovořil o expanzi do srdce světového hazardu a zábavy už delší dobu.

Nakonec bylo rozhodnuto o obsazení volné budovy v blízkosti T-Mobile Arény a populární sochy Bliss Dance na vegaském Stripu. Zde se nachází nová obchodní a zábavní čtvrť The Park, o které ještě jistě mnoho uslyšíme, protože se sem chystají další velká jména gastronomické scény.

Nusr-Et Steakhouse nabídne hostům otevřenou kuchyni v obou podlažích, posezení na balkonu a vnitřním patiu. Pravděpodobný termín otevření je naplánován na rok 2021, ale stejně jako nejsou známy žádné podrobnosti o interiéru, tak i přesný měsíc nelze odhadnout.

Spolu se steakhousem se také plánuje otevření levnější a širší veřejnosti dostupnější burgrárny Nusr-Et Burger. Ta bude na Las Vegas Boulevard. Varianta neformálního prostředí je většinou volbou pro ty, co si chtějí užít kvalitní maso za přiměřené ceny.

Těch se totiž ve stejkárnách Nusr-Et rozhodně nedočkáte (myšleno cen) a bude vás pravděpodobně čekat i zklamání. Jako úl hučící restaurace je spíše vhodným místem pro odvázanou party milovníků dobrého - ovšem také velmi předraženého masa. Pokud chcete zažít opravdový Nusr-Et, doporučujeme Istanbul spíše než turistickou Dubaj či nově plánované pobočky v Řecku, či Londýně.

Ceny jsou opravdu vysoké, 300g Istanbul steaku stojí 2.500 Kč, jehněčí hřbet 5.380 Kč, 600g Salt Bae tomahawk steaku na kosti 5.900 Kč a přílohy jsou v nabídce od 250 Kč. A jsou samozřejmě účtovány extra.

Jestli stojí maso osolené přes předloktí za tyto peníze, už musíte posoudit sami. Nusret Gökçe má aktuálně 32 milionů instagramovým fanoušků, a ti si to asi myslí.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář