BeBop bar z běžného drinku Gin & tonic dělá zážitek

BeBop bar z běžného drinku Gin & tonic dělá zážitek

autor: Red. foto: Archiv společnosti

Pražský BeBop bar přichází s novým gin menu, které je hravé jako podstata baru samotného.

Tři nové drinky se společnými jmenovateli ginem a tonikem nově zdobí menu na baru i s sebou. Speciální nabídka osloví i tu nejnáročnější klientelu.

„GT si umí namíchat doma každý. My jsme se opřeli o starý barmanský um a alchymii. Vytvořili jsme jedinečná spojení, která z obyčejného GT dělají zážitek. Máme rovnou 3 pecky. Tanqueray no. 10 tonic, který je na první dobrou ovocný. Je to díky tomu, že při výrobě ginu se kromě klasických bylinek používá čerstvé citrusové ovoce. Druhým je Ferdinands gin tonic, jenž je lehký a fresh. Svoji svěžest a kyselost získává gin díky tomu, že dospívá v sudech po víně v oblasti Saar. Jako třetí mušketýr je oblíbený a komplikovaný Monkey 47 gin tonic, který je bylinný a kořeněný ingrediencemi z celého světa. Všechny drinky jsou ve spojení s prémiovým Fever Tonicem,“ říká šéfbarman Milan Drahoš.

Je pár barových podniků v České republice, které rozdávají zážitky elegantně a s grácií. BeBop bar mezi ně patří. Plnohodnotné drinky, výpravný servis, který si drží na místě i formou delivery, doma rozhodně potěší.

Zdroj: Tisková zpráva

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář