Vyzkoušejte exkluzivní zážitek v podobě luxusní degustace rumů

Vyzkoušejte exkluzivní zážitek v podobě luxusní degustace rumů

autor: Red. foto: se svolením Premier Wines & Spirits

Premier Wines & Spirits přichází s naprostou novinkou. Nabízí exkluzivní degustaci 10 prémiových rumů v kombinaci s prémiovými francouzskými čokoládami Valrhona, a to přímo u vás doma nebo na vaší oslavě.

Tato degustace je skvělým zážitkem i dárkem pro všechny gurmány a milovníky exkluzivních rumů.

Premier Wines & Spirits se stará již skoro 30 let o distribuci široké nabídky nejen prémiových rumů na český trh. Díky množství získaných zkušeností v oboru, vysoké odbornosti a profesionálním ambasadorům nyní přichází s naprosto unikátní novinkou – exkluzivní degustací 10 prémiových rumů v párování s luxusními francouzskými čokoládami Valrhona. Degustaci vede ambasador Pavel Weiss, který reprezentuje společnost Premier Wines & Spirits. Ambasador za vámi přijede do vašeho domu či na místo vaší oslavy, a provede vás řízenou degustací 10 prémiových rumů v doporučované kombinaci s prémiovými čokoládami. Luxusní párování je nezapomenutelným zážitkem pro všechny milovníky kvalitních rumů. Jde o perfektní dárek pro všechny gurmány, kteří si potrpí na kvalitní rumy a kombinace.

Díky pestrosti portfolia Premier Wines & Spirits získáte jedinečnou příležitost degustovat rumy z celého světa. Přenesete se s nimi do oblastí, ze kterých pocházejí nejlepší rumy na světě. Lahodné aroma prémiových rumů se skvěle doplňuje s kvalitními francouzskými čokoládami Valrhona, které jsou napárované ke každému z chuťových profilů prémiových rumů. Můžete se těšit jak na vyhlášené rumové značky, tak na objevené unikáty.

V degustaci nebude chybět nikaragujská Flor de Caña 7 y.o. Gran Reserva či 12 y.o., dominikánský rum Relicario Supremo, mexický El Ron Prohibido 15 y.o., odvážný aromatický Hell or High Water Spiced a XO, patnáctiletý kubánský rum Santisima Trinidad de Cuba 15 y.o., El Clásico XO, který skrývá tóny vybraných karibských rumů, výrazný Gosling’s Family Reserve ani mauricijský rum Blue Stamp. Celkový přehled párování je k dispozici přímo u Premier Wines & Spirits.

Zážitkové párování rumů s ambasadorem se cenově liší podle množství degustovaných rumů a čokolád. V případě 10 kusů od každého začíná na zhruba 6.650 Kč, včetně práce ambasadora, který dorazí přímo k vám.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Premier Wines & Spirits

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář