Společnost Kempinski Hotels otevře svůj první hotel v Izraeli

Společnost Kempinski Hotels otevře svůj první hotel v Izraeli

autor: Red. foto: se svolením Kempinski Hotels

David Kempinski Tel Aviv bude 80. hotelem této luxusní značky na světě. Chce zvýšit laťku luxusních ubytovacích služeb v Izraeli už v únoru 2022.

Hotel, který je situován jako městský resort a bude se pyšnit výhledem na Středozemní moře, bude mít 250 pokojů, z toho 56 apartmánů, přičemž korunou hotelu bude triplex-penthouse o rozloze 370 metrů čtverečních. Penthouse bude mít také obrovskou terasu a vlastní nekonečný bazén.

David Kempinski Tel Aviv bude mít pět restauračních zařízení. Šéfkuchař Mor Cohen, specialista na gurmánskou košer kuchyni, bude řídit F&B divizi hotelu, včetně Sereia Restaurant & Lounge, špičkové košer rybí restaurace.

Hotelová terasa s nekonečným bazénem bude nabízet celodenní menu a bar, zatímco zábavní lobby nabídne koncept dva v jednom s The Common Bar, doutníkovým barem značky Cohiba Atmosphere a prvním izraelským barem House of Macallan whisky.

Generální ředitel hotelu The David Kempinski Tel Aviv bude Guy Klaiman.

Od normalizace vztahů mezi SAE a Izraelem v září 2020 došlo k řadě nových iniciativ a dohod, které dále posilují spolupráci obou ekonomik. Již 18. září otevřely SAE svou první košer restauraci a hotely v Abú Zabí získaly možnost získat oficiální certifikaci košer jídel. Košer stravování je důležitou součástí normalizačních snah mezi Izraelem a SAE, protože mnoho Izraelců dodržuje přísnou košer stravu. Díky tomu všemu navštívilo SAE od září 2020 více než 250 000 izraelských turistů. Od otevření hotelu Kempinski si Izraelská centrála cestovního ruchu slibuje zvýšení zájmu turistů o Tel Aviv právě ze strany Spojených arabských emirátů. 

 

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář