UK značka kojeneckého mléka Kendamil vyrobila zmrzlinu z umělého kojeneckého mléka

UK značka kojeneckého mléka Kendamil vyrobila zmrzlinu z umělého kojeneckého mléka

autor: Red. foto: se svolením Kendamil

Jedná se o světové prvenství, gastronomicky inspirativní záležitost a limitku, určenou samozřejmě pro jedince, kteří si už dávno kojenecké mléko nedopřávají.

Společnost Kendamil uvádí, že výrobek v limitované edici je určen pro dospělé a jeho cílem je vyvrátit názor, že kojenecká mléka chutnají po rybě, hořce a jaksi léčivě. Chce tak „vrátit rodičům ztracenou důvěru v chuť kojeneckého mléka.“

„Jsme hrdí na to, že můžeme uvést na trh vůbec první zmrzlinu vyrobenou z kojeneckého mléka," uvedl generální ředitel a zakladatel společnosti Kendamil, Ross McMahon. Pravidelně dostáváme od zákazníků zpětnou vazbu, která náš nedávný průzkum ještě umocňuje. Spokojeni zákazníci v ní mluví o lahodné krémové chuti a vůni našich kojeneckých mlék a o tom, jak jejich ratolesti s radostí vypijí celou láhev.“

Existuje celkem překvapivá statistika, podle které třetina rodičů nikdy neochutnala kojenecké mléko. „Tak jsme si řekli, že jim ho přineseme a umožníme tak dospělým, aby si tuto dobrotu vychutnali díky první zmrzlině na této bázi, vyrobené speciálně pro ně.

Horlivě jsme spolupracovali s nejlepšími místními farmami a dodavateli, abychom vyvinuli unikátní britskou kojeneckou výživu, která je ohleduplnější k dětem i životnímu prostředí. Zmrzlina Kendamil ztělesňuje ducha inovací a doufáme, že povzbudí rodiče, aby si vychutnali výhody receptury s plnotučným krémem bez palmového a rybího oleje," dodává Ross McMahon.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář