„Ne všechna přírodní nebo autentická vína jsou skvělá a ne všechna konvenční špatná. Takto to určitě není. Ve všech kategoriích jsou skvělá a špatná vína. Spolupráce s malými vinaři ze Champagne je příjemná, jinak by mě to asi nebavilo,“ říká Antonín Suchánek, dovozce rukodělných šampaňských vín a spoluzakladatel festivalů Praha pije víno či La Bouteille de Champagne.
Adam Eddy Bursik: Koktejly jsou v baru to nejméně důležité. Hosté přicházejí kvůli atmosféře a lidem
„Myslím si, že udělat dobrý koktejl je docela snadné. Hosté nechodí primárně za drinky, ale za atmosférou, pohostinností a lidmi,“ říká Adam „Eddy“ Bursik, slovenský barman působící v singapurském Ori...