Američané znají starý a otřepaný vtip o rozbitém stroji na zmrzlinu jako svoje boty. Ale až dosud nikdo nepřišel s aplikací, jak o tom dát zákazníkům vědět. Museli si počkat až na Rashiqa.
Ikonické místo, založené v roce 1930, přežilo prohibici, světovou válku, ekonomické krize i 11. září. Druhou vlnu pandemie, která se řítí na New York, však už ne.
S postupným návratem do „normálu“ se některé kalifornské hotely (LA) rozhodly najmout užitečné pomocníky pro svou pokojovou službu.
Občas si člověk zahřeší a dopřeje kvalitní produkt, který stojí opravdu za to. Lahodné máslo zlatavé barvy, sladké a vonící po louce, kde se dojnice pásla před panoramatem majestátních Alp. V daném...
Všichni je známe a jsou pro nás etalonem klasické americké restaurace se sportovním barem a místem pro narozeninové oslavy. Místem, kde se scházejí partičky na pivo, na skvělá hovězí whiskey žebírka...
Zmrzlinu milují všichni a nyní si jí můžete dopřát i s obsahem THC a CBD. Jen se musíte vydat to LA (Kalifornie), kde ji minulý měsíc uvedla na trh společnost Mellow Ice Cream.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář