Babočka nebo modrásek? Pro nadšence připravil nový ginový brand sběratelskou edici.
Plně autentický španělský gin MG se nově objevuje v distribuci společnosti Premier Wines & Spirits.
Bohemian Gin se spojil s neziskovou pacientskou organizací Debra Česká republika a připravil speciální limitovanou edici.
Zahřeje na horách, potěší i ve městě. Vedle svařáku se i Bombardino se stává neodmyslitelnou součástí naší zimní kultury.
Malé a prestižní toskánské vinařství, jehož vína jednoduše musíte ochutnat.
The Whisky Exchange Champagne of the Year zvolila champagne Charles Heidsieck Brut Reserve v dárkovém balení jako vítěze pro letošní rok.
Vychutnejte si i vy momenty s oblíbenou cavou Codorníu, která je nyní k dostání ve speciální limitované edici. Nenechte si ujít tuto limitku v krásném hávu a oslavte se sklenkou skvělého vína babí...
Pouhých 20 000 kusů pro celý svět - prémiový rum Flor de Caña slaví 130. výročí založení své destilerie. Brand je poslední roky významnější i díky svému ekologicky udržitelnému konceptu.
V dnešní době je velmi důležité zvažovat své spotřebitelské chování. I malá změna je pořád změna.
Greenall’s patří mezi nejoblíbenější a nejchutnější giny na světě. Nově můžete v portfoliu Premier Wines & Spirits objevit tento gin s příchutí borůvek nebo krvavého pomeranče. Vaše drinky tak...
Svěží francouzský ginový likér June k nám přichází jako lahodná novinka. Po úspěchu na lednové galadegustaci Premier Wines & Spirits v Kaiserštejnském paláci si tento výjimečný likér s vůní léta...
Značka Flor de Caña, která vyrábí prvotřídní rum s neutrální uhlíkovou stopou a používá udržitelné metody, přislíbila vysadit do roku 2025 více než milion stromů.
Prosluněné horké letní dny si říkají o lahodné osvěžení kvalitním šumivým vínem. Pojďte si vychutnat nezapomenutelné chvíle s nachlazeným proseccem či elegantní tradiční španělskou cavou.
Ryzlinky milujeme! Je trendy, pije se krásně a v létě perfektně osvěží. Plánujete grilování s přáteli či rodinou? V létě nenajdete lepšího parťáka, než právě toto víno. Tak který ryzlink si vyberete?
Portfolio distributora prémiových vín a nealkoholických i alkoholických nápojů Premier Wines & Spirits nově doplňuje značka Lucas Bols.
Fantastický Riesling nebo fajnovou Rulandu bílou? A co k nim? Napárovali jsme pro vás několik skvělých mladých vín s pokrmy.
Vína proslulého německého vinařství Weingut Markus Molitor charakterizuje pozdní sklizeň, přísný výběr a charakteristiky polohy vinic.
Zkuste se zasnít a představte si české léto někde uprostřed louky, která je obklopená hlubokými lesy, kde vás ohromí vůně meduňky, pampelišky či chuť brusinek, ostružin a mnoha dalších bylinek či...
Oceňované víno pochází z vinařství Marqués de Murrieta, jednoho ze dvou nejstarších vinařství v oblasti La Rioja.
Ukážeme vám, jak si doma připravit jednouché koktejly, které dostanou vás i vaši společnost. Úspěch je zaručený.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář