Jeho hosťom bola Naomi Campbell alebo 50 Cent, otváral legendárny londýnsky bar Nightjar, bol majiteľom ďalšieho slávneho baru The Gibson v Londýne, spolupracoval s najlepšími barmanmi sveta: Erikom Lorinczom, Alexom Kratěnom, Stanom Vadrnom alebo Agostino Perronem. „Najväčší problém v Londýne je s ľuďmi, preto som musel zatvoriť,“ hovorí špičkový barman a autor prestížnych barových konceptov, Marián Beke.
Adam Eddy Bursik: Koktejly jsou v baru to nejméně důležité. Hosté přicházejí kvůli atmosféře a lidem
„Myslím si, že udělat dobrý koktejl je docela snadné. Hosté nechodí primárně za drinky, ale za atmosférou, pohostinností a lidmi,“ říká Adam „Eddy“ Bursik, slovenský barman působící v singapurském Ori...