Skloubení dvou krásných řemesel a společná myšlenka stojí za výrobou zcela unikátního pivního speciálu s magickým názvem BEERUM 14°.
Nejlepší odpad je ten, který nevznikne – to je heslo cirkulární ekonomiky.
K největšímu tuzemskému pivnímu svátku se od 23. do 30. září připojí také Plzeňský Prazdroj. Připraveny jsou speciální prohlídky legendárního pivovaru i Pivovarského muzea v Plzni.
V nabídce jsou tři díla, jsou dražena skrz aukro.cz a přihazovat je možné do 9. září. Celý výtěžek dražby půjde na podporu Nadace pro současné umění Praha.
Unikátní interiér, perfektně ošetřené pivo a skvělá kuchyně. Smíchovský Fortel má potenciál stát se nejlepší hospodou na své straně řeky.
Od teď už budete počítat bublinky v pivu. Vědci totiž zjistili, kolik bublin má dokonalý půllitr. Po nalití piva do sklenice se uvolní proudy drobných bublin, které stoupají k povrchu a vytvářejí...
Hned dva nové letní speciály uvařili v plzeňském řemeslném pivovaru Proud: kisseláč s meruňkami a NEIPU postavenou na chmelu Loral.
Marshmallow Milk Stout si koupíte zatím v Anglii. Má nádech čokolády a vanilky. Je to libový.
Nahlédněte pod pokličku tvorby českých umělců. Hotová díla vystaví Nadační dům Pekárna na Praze 7, následně se budou dražit.
Společnost Delta uvedla na trh novou a vylepšenou variantu piva IPA, která by měla umožnit si tento populární nápoj v letadle opravdu vychutnat.
Nádvoří Plzeňského Prazdroje se v pátek a sobotu 8. – 9. října stane dějištěm 6. ročníku oblíbeného pivně-kulturního festivalu Brewstock. V novém plzeňském pivovaru Proud společně s pivovarem Zhůřák...
Pivo na osvěžení může být fajn, ale občas si prostě musíte udržet čistou hlavu. Vzdávat se opravdové pivní chutě a žádané hořkosti však nemusíte. Pivovar Krušovice totiž představil novinku –...
Kolik je pravdy na často slýchaném názoru, že je pivo nejlepší iontový či regenerační nápoj po sportu? A je pivo vůbec pro sportovce dobré?
Hard seltzer je ve Státech superpopulární a letos má v plánu dobýt Evropu.
V Červeném jelenovi se naučíte řemeslo výčepních od zkušených mistrů. V zádech budete mít největší tankovou věž na světě.
Nový experimentální minipivovar Proud, který sídlí v bývalé elektrárně v areálu Plzeňského Prazdroje, zahájil výrobu v listopadu 2020. Teď uvařil dva speciály. Oslavují ženy v pivovarnictví.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář