Londýn dostane svůj Porsche hotel

Londýn dostane svůj Porsche hotel

autor: Red. foto: se svolením Steigenberger Porsche Design Hotels

Jejich automobily se vyznačují prvotřídním designem a luxusem, takže je logické, že jedním z dalších byznysů, na kterých Porsche právě pracuje, je skupina hotelů.

Před několika dny automobilka ve svém prohlášení odhalila, že se spojila s hotelovou skupinou Deutsche Hospitality a vytvořila skupinu Steigenberger Porsche Design Hotels. V první vlně je plánováno 15 hotelů a na seznamu je vedle Singapuru, Dubaje a Šanghaje, také Londýn.

„Cestovatelé, kteří hledají mimořádné zážitky, budou moci najít Steigenberger Porsche Design Hotels na těch nejúchvatnějších místech na světě," řekl Dr. Jan Becker, generální ředitel Porsche Design Group.

Vše je zatím ve velmi rané fázi plánování, co zatím víme je, že hotely budou mít nejméně 150 pokojů, apartmánů a penthousů a „budou mít také pozoruhodný koncept restaurací a barů," zní z řad luxusní firmy.

První zveřejněný obrázek návrhu sice vypadá trochu jako doupě bondovského padoucha, ale možná je příliš brzy těšit se. Nicméně tak nějak by část hotelů mohla vypadat… Jakmile budeme mít k dispozici další zprávy o tom, co se v Londýně plánuje, máte je i vy ve svém prohlížeči.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář