Když dojde na ručně vyráběný nábytek, nepřetržité služby butlera, transfer z hotelu Rolls-Roycem a nebo vlastní lázně, není lepší volba než nejdražší hong kongské hotely.
Dovedete si představit hotelový pokoj bez wifi, televize a elektrického osvětlení? Tak tento luxusní vilový rezort je pro vás jako stvořený.
Exklusivní resort Cayo je umístěn na severovýchodě Kréty a nabízí komplexní škálu služeb, které se dají od hotelu této kategorie očekávat.
Obyčejný a oprýskaný činžák v centru Říma ukrývá opravdový poklad, který by neměl uniknout žádnému mladému cestovateli.
Z nedávné rekonstrukce hotelu W Ibiza vám spadne čelist, Hippies jsou očividně znovu v kurzu a toto útočiště je pro ně jako dělané.
Serax. Je to něco, co se nikdy neokouká. Ať už váš pohled spočine na designových interiérových doplňcích, světlech, originálním nábytku nebo dokonce na porcelánu a krásných talířích, pokaždé vás na...
Ve spolupráci s brandem Technogym zahájily hotely Kempinski spolupráci na zbrusu novém typu pokojů určených těm, kdo nemohou vydržet bez cvičení.
„Lidé budou ohromeni tím, co uvidí!“ Za pár let bude hotový projekt nevídaných rozměrů. Podívejte se, jak bude vypadat.
Mobilní, pevné, funkční, flexibilní, designově jednoduché, minimalistické a elegantní. To vše platí o cateringovém nábytku značky VENTA.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář