BeBop bar v Hotelu Alcron si na letní měsíce připravil originální osvěžující spritz drinky.
Benjamin je ambiciózní pražská restaurace, která se chce už od svého otevření věnovat výhradně české klientele. Říkají, že ani teď tak nemusí měnit svou filozofii a strategii.
Na Staromáku slibují pocit jako v New Yorku. Alespoň co se zmrzliny týče. New York je totiž proslulý svými výraznými koktejly a zmrzlinovými poháry. A ani u nás se zmrzlinové kreativitě se meze...
Je vedro jako… namíchej nám frozen koktejl. Super Panda Circus, L´Fleur bar, Bugsy´s bar a Bar, který neexistuje, mají jedno společné - namíchají vám superdrink, který nakopne a osvěží.
Čistě teoreticky nemusíte ani na Francouzskou riviéru nebo do Porta. Stačí nahoru nad Oxford Circus a můžete si užívat hodiny na sluníčku s fajn drinkem či jídlem. Dior to zařídí.
Co všechno byste měli ochutnat, abyste mohli říct, že letošní léto za to stálo? Sametově ledové Frostino, mrazivé Cold brew nebo novinku Espresso tonic? Základem je kvalitní káva a led. Zkrátka...
Po úspěšném jahodovém ginu Gordon’s Premium Pink uvádí Gordon’s na trh další originální novinku ze světa prvotřídních ginů. Gordon’s Sicilian Lemon v sobě snoubí chuť jalovce a čerstvých sicilských...
Prázdniny jsou v plném proudu a nastal čas zajet na otočku do Itálie. Ulice liduprázdné, žádné fronty do galerií nebo na zmrzlinu. Podívali jsme se za vás do Říma a Neapole a vyzkoušeli podniky,...
Vodní meloun je ideálním prostředkem pro zdravý způsob uhašení žízně. Kromě vysokého obsahu vody vyniká i skvělým osvěžujícím aroma.
I v příštích dnech na vás totiž čeká spousta zajímavých akcí – počínaje hudebními festivaly, výlety do přírody a neprobádanými končinami tuzemska, až po domácí party či grilovačky s kamarády.
Kateřina Kluchová – Popularita ginů je u nás stále na vzestupu
Kateřina Kluchová – Popularita ginů je u nás stále na vzestupu
Přední odbornice na giny v České republice, bývalá barmanka legendárního Hemingway baru a ambassadorka společnosti Pernod-Ricard Czech Republic zejména pro giny, Kateřina Kluchová.
Přední odbornice na giny v České republice, bývalá barmanka legendárního Hemingway baru a ambassadorka společnosti Pernod-Ricard Czech Republic zejména pro giny, Kateřina Kluchová.
Proslulý křišťál Moser nepatří jenom do vitríny. Pojďte jej použít a namíchat si do luxusních sklenic pár letních drinků.
Trendem je připravit sofistikované drinky a komplikovanější ingredience předem tak, aby mohli barmani věnovat více času a pozornosti samotnému hostovi.
Málokterá vína fungují v horkých letních měsících tak dobře, jako právě ta ze slavného vinařského regionu Champagne. Šťavnatá, řízná kyselinka a specifická mineralita, dané zdejším unikátním...
Prosluněné horké letní dny si říkají o lahodné osvěžení kvalitním šumivým vínem. Pojďte si vychutnat nezapomenutelné chvíle s nachlazeným proseccem či elegantní tradiční španělskou cavou.
Ryzlinky milujeme! Je trendy, pije se krásně a v létě perfektně osvěží. Plánujete grilování s přáteli či rodinou? V létě nenajdete lepšího parťáka, než právě toto víno. Tak který ryzlink si vyberete?
Hned dva nové letní speciály uvařili v plzeňském řemeslném pivovaru Proud: kisseláč s meruňkami a NEIPU postavenou na chmelu Loral.
Hotel láká na ubytování v centru metropole a ochutnání tamní gastronomie.
Načerpejte inspiraci na domácí vaření a užijte si gurmánské večery i u vás doma.
Jedete? Mrkněte třeba na Lagardo. Vaří tam Roman Čaník, který sbíral zkušenosti u Přemka Forejta.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář