Zákazníci se díky rekonstrukci, uskutečněné v téměř celé síti v odděleních masa a ryb, lépe orientují, mají k dispozici širokou lokální nabídku a produkty jsou pro ně celkově dostupnější.
Síť velkoobchodů makro i v tomto fiskálním roce pokračovala prostřednictvím svých třinácti prodejen v rozsáhlé podpoře potravinových bank.
V samotném centru festivalového dění, před karlovarským Hotelem Thermal, vyrostlo dnes speciální udržitelné bistro společnosti makro Cash & Carry ČR, která se letos stala oficiálním dodavatelem...
Správa webu bez nutnosti programátora, lepší viditelnost podniku ve vyhledávačích, ale i možnost rezervace stolu nebo dovoz hotového jídlo. To vše umožní nová platforma DISH.
Stromy místo letáků již dvanáct let – 3 137 vysazených stromů a 1 197 tun ušetřeného papíru.
Služba dle oficiálního vyjádření končí z důvodu ztrát, které jí přinesla pandemie. Stejně jako celému gastrosektoru. Zákaznické účty mají klienti k dispozici do konce roku.
Češi si důležitost ryb a jejich vliv na zdraví uvědomují, proto rybí pokrmy zařazují do svých jídelníčků stále častěji. To se projevuje i v rostoucích prodejích.
Síť velkoobchodů Makro Cash & Carry ČR představuje novou řadu rostlinných masových alternativ pod vlastní značkou METRO Chef.
Velkoobchod makro myslí na bezpečí a komfort svých zákazníků, což lidé v období předvánočního shonu oceňují více než kdy jindy. Inovace snadno dostupné pomocí chytrých telefonů si rychle získaly...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář