Na severu Čech, v restauraci J&J, která patří do sítě Lagarto, to rozjíždějí ve velkém. Právě zde šéfkuchař Roman Čaník nově přichází s pokrmy, které zkvalitňují pracovní i všední den. A nejen to.
Tip na večerní menu od šéfkuchaře Romana Čaníka: Flank steak s celerem.
Prosincová inspirace ve tvaru zimních radovánek. Tvarohová ganache s malinovým pyré v bílé čokoládě má být dle tamních cukrářů chuťově dokonalá.
Teplická restaurace J&J, která patří do severočeské sítě Lagarto, v těchto dnech rozběhla také online akci. Otevřená kuchyně, která dominuje celému interiéru restaurace, se ocitá díky kamerám u...
Úspěšný řetězec se tentokrát zaměřil na jezero Most. V modulové stavbě na hlavní pláži vystavěl plnohodnotnou kavárnu.
Restaurace J&J, která patří do gastronomické sítě Lagarto, pracuje na tom, aby měli na severu Čech z jídla zážitek, i když jsou restaurace stále zavřené.
Podzimní sladkohořká čokoláda, rakytníkové pyré, mléčná čokoláda, ořechy a čokoládový piškot se špetkou rumu, to je tajemství malé oranžové dýně.
Pomalu ale jistě přichází čas pikniků. Restaurant J&J v centru Teplic chce prostřednictvím fish and chips a burger do ruky propojit bujnou divočinu severu Čech s vysokou gastronomií.
Menu připravuje v návaznosti na sezónu a otevřená kuchyně mu navíc nahrává v komunikaci s hosty. Díky tomu má zpětnou vazbu doslova z první ruky.
6. listopadu 2021 se uskuteční první charitativní večer v J&J. Degustační večeře proběhne pod záštitou Hynka Hanzy společně s umem šéfkuchaře Romana Čaníka a kreativním elementem a majitelem J&J...
Restaurační pobočka severočeské sítě Lagarto přichází s novinkou, která v zdejším kraji nemá obdobu.
S létem přichází novinka v teplickém J&J Lagartu. Hosté si již navykli na jedinečnou otevřenou kuchyni v interiéru restaurace a nyní přichází venkovní kuchyň umístěná separátně na terase. Jiné menu,...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář