Roadshow má v plánu navštívit desítky českých a slovenských měst. Sváteční náladu letos podpoří od listopadu až do konce prosince.
Královská disciplína – desetichodové degustační menu v michelinské restauraci. Field vedený Radkem Kašpárkem je podnikem, který má v evropském kontextu na víc.
Pokud hledáte tip na osvěžující letní drink, který není tak hořký jako pivo, sladký jako limonáda a opojný jako víno, zkuste cider. Jeho tradice u nás sice není zdaleka tak silná jako třeba v...
Cílem je nabízet zákazníkům více nápojů s nízkým nebo nulovým obsahem cukru, ale vždy s dostatkem chutí. Coca-Cola je jedním z prvních, kdo u nás tonik bez cukru nabízí.
Je tomu pět let co sestry Raisa a Joyce de Haasovy představily světu svůj první tonik. Hodně mladé, bez zkušeností v businessu a gastronomii vůbec, ale s nizozemským původem. A to se počítá.
Mimo osvěžující samostatné pití je Pink Grapefruit Soda dokonalým partnerem pro legendární koktejl Paloma. Tato soda měla světovou premiéru 24. července, kdy se slaví National Tequila Day.
V dnešní době je velmi důležité zvažovat své spotřebitelské chování. I malá změna je pořád změna.
Fritz-kola se nově představuje v eko kabátku a nabízí novinku. Zelená totiž není pouze etiketa lahve, ale také samotné složení nápoje, který obsahuje jenom ty nejkvalitnější bio ingredience.
Zakladatel nealkoholické irské hospody The Virgin Mary sídlící v Dublinu doufá, že nová pobočka v Abú Dhabí odstartuje celosvětový trend.
Inspirovaná svými alkoholickými předlohami, nízkokalorická, reagující na současné gastronomické trendy. Taková je Adult Soda, připravovaná novinka z produkce brněnských Lidí z Baru. Jde o lahvovaný...
Nadčasový vizuál z rukou oceňovaného designera Marka Mikovce a také první dělitelná přepravka na trhu pro komfortnější přepravu. Mattoni představuje novou láhev.
The 5 Elements je název koktejlu, jehož autorem je nový mistr světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink, Stefan Haneder z Rakouska. Vítěz kromě ocenění obdržel také finanční...
Mattoni vyhlásila Barmanskou výzvu, ve které mohou zapojení barmani vyhrát až 20 000 Kč. Jedinou podmínkou je umíchat nealko koktejl s minerální vodou Mattoni.
Novinka přináší revoluční kombinaci osvěžující chuti thajské limetky a jemně pikantního chilli v oblíbeném a trendy formátu.
Podávají ve vaší kavárně tento nápoj správně? Zeptali jsme se profíků, jak má správně vypadat a chutnat osvěžující trendy nápoj espressotonic. Co rozhodně neopomenout a na co se zaměřit?
Chcete si dopřát nějaký čas bez alkoholu, ale bojíte se, že to bez skleničky nebo drinku nezvládnete? Zde jsou tipy na skvělé nealkoholické drinky, které si doslova zamilujete.
VIKEZA Gastro uvádí nově na český trh nealko variantu aperitivu Nochino Ruby ze Slovenska pro všechny, kdo si chtějí užít léto i skvělý drink, ovšem s 0 % promile.
Superosvěžující, jednoduché na přípravu a navíc zdravější, než předpokládáte. 7 drinků, které vám zvednou náladu a ne váhu. Stačí jen pár ingrediencí a jde se na to.
Oblíbené přírodní limonády Belvoir procházejí redesignem, který má lépe reflektovat současný návrat značky k přírodě a kvalitním surovinám bez zbytečných aditiv.
Pivo na osvěžení může být fajn, ale občas si prostě musíte udržet čistou hlavu. Vzdávat se opravdové pivní chutě a žádané hořkosti však nemusíte. Pivovar Krušovice totiž představil novinku –...