Roadshow má v plánu navštívit desítky českých a slovenských měst. Sváteční náladu letos podpoří od listopadu až do konce prosince.
Champagne je milovaným společníkem při výjimečných událostech nejen pro svou výbornou chuť, ale i pro nezaměnitelný vzhled.
Zbrusu nová degustační sada prémiových destilátů z ovoce, vypěstovaného ve vlastních sadech společnosti RUDOLF JELÍNEK, je tu právě včas.
Rafaelo koule? Vaječňák? Nebo klasické medvědí pracny? Co si z Václaváku odvezete domů vy?
Viktor Šolc za MR.BRUT! a Martin Žufánek za lihovar Žufánek připravili dárek pro všechny milovníky nejlepších českých pálenek.
Do Vánoc zbývá necelý měsíc a načasování epidemie ptačí chřipky v Británii nese známky ostrovního humoru. Klidně se totiž může stát, že sváteční krocan se štědrovečerní večeře účastnit nebude.
Značka prémiového koňaku Hennessy odhaluje u příležitosti blížících se svátků limitovanou edici legendárního koňaku Hennessy Very Special ve speciálním dárkovém balení.
Prosincová inspirace ve tvaru zimních radovánek. Tvarohová ganache s malinovým pyré v bílé čokoládě má být dle tamních cukrářů chuťově dokonalá.
Nerozlučná dvojka: vaječňák a cukroví – alespoň tak to má většina z nás zafixované. Pro gastronomickou skupinu KRO jsou signifikantní některé odlišné suroviny než u dalších podniků. A právě to se...
Těsně před Štědrým dnem, ve středu 21. prosince, chystá KRO pop-up ve spolupráci s Janem Čulíkem z Thiru. V karlínském KRO Bistro & Baru díky tomu na hosty čeká speciální kapří street food menu a...
Luxusní šampaňské s jemným perlením je ve všech svých variantách perfektním společníkem k různým druhům jídla pro svoje výborné souznění i s velmi neobvyklými chutěmi a ingrediencemi.
Jaké verze tatarských omáček a majonéz preferujete vy? Které najdou své využití na štědrovečerních a svátečních stolech?
Bar na Staroměstském náměstí bezesporu patří mezi skvosty pražské barové scény. Black Angel’s hlásí novou edici svého legendárního vaječňáku. Čím nás překvapí letos?
Šéfcukrář Vojtěch Řehák spolehlivě každý rok fanouškům slavného hotelu, baru a restaurace na Staroměstském náměstí připravuje vánoční cukroví. Receptury nejsou známé, víme ale, jaké cukroví to bude.
Od soboty 19. do středy 23. prosince 2020 se přenese kousek Chateau Mcely na prestižní pražskou adresu partnerského butiku The Brands Women / Pařížská 17.
Během celého prosince a také kolem Vánoc čekají na hosty hotelu Prague Marriott a restaurace The Artisan nabité brunche s lokálními produkty, slavnostní večeře i party na konci roku.
Světově uznávaná rumová senzace, značka Havana Club, odhalila zlatou láhev rumu Havana Club 7 Años v limitované edici, abyste s ní mohli oslavit nejkrásnější období roku ve velkém stylu.
Tým pod vedením šéfkuchaře Marka Fichtnera a cukrářky Kláry Řezníčkové připravil kolekci 10 druhů domácího vánočního cukroví.
Ideální program adventu? Projít se Starou Prahou, stavit se na svařák a vyzvednout hotové cukroví. K tomu nesmí chybět ani vyhlášený Black Angel’s Vaječňák.
Moët & Chandon pro tyto Vánoce uvádí speciální dárkovou edici „Tie your wish“.