Legendární barman Pavel Tvaroh se vrací na Václavské náměstí

Legendární barman Pavel Tvaroh se vrací na Václavské náměstí

autor: Red. foto: Archiv restaurace

Yalta Craft Bistro a OMY Bar uvádí: Oh My Yarmark 2021. Degustační menu barmana Pavla Tvaroha a Martina Žufánka s jídly šéfkuchaře Marka Šády.

Po fenomenálním úspěchu se čtyřmi kostičkami Gin&Tonic se Pavel Tvaroh z londýnského baru Lounge Bohemia vrací na skok do Prahy a bude čarovat naplno. V prvním Žufánkově baru představí svoje na míru šité osmichodové degustační menu z pečlivě vybraných Žufánkových pálenek a likérů. Skvělý šéfkuchař Marek Šáda představení doplní o své osvědčené rakety z Yalta Craft Bistra.

Žufánkův mystický Absinthe – poslední Bodamská Malina nebo jediný Gyyn z OMY Baru. Smažák, co není smažák – Koprovka, co není koprovka, a legendární Pražský koláč od místní šéfky cukrářské sekce, Fany. Jeden a půl hodinové překvapení na druhou – všechno je úplně jinak!

Pop-up se uskuteční 16. a 17. července, k dispozici je dohromady 6 termínů!

Vstup na akci je možný na základě vstupenky. Jednotlivé termíny a vstupenky, které jsou ještě k dispozici, naleznete ZDE.

Pozn.: Degustační menu samozřejmě obsahuje alkohol. Je jen pro plnoleté a není možné jej připravit bez alkoholu, ani nahrazovat nebo měnit jednotlivé koktejly a chody.

A je to! @loungebohemia se u nás tento týden nakrátko zastaví a předvede naprostou mega**du. Už jen pár míst. Vidíme se tam ✌️ #chYbelijste https://goout.net/cs/oh-my-yarmark-2021/ezqpsgg/

Posted by OMY Music Bar Yalta on Thursday, July 8, 2021

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář