Z nedávné rekonstrukce hotelu W Ibiza vám spadne čelist, Hippies jsou očividně znovu v kurzu a toto útočiště je pro ně jako dělané.
The Artisan Bar představuje novou knihu signature koktejlů, která chce hosty vzít na nevšední cestu po chuťových zákoutích Česka. Přírodou inspirovaný koncept se má stát ojedinělým zážitkem.
Chodíte často z Masarykova nádraží na Náměstí Republiky? Tak to jste jistě nepřehlédli čilý stavební ruch, kterého byla ulice V Celnici mnoho posledních měsíců plná. Zásadní stavební práce jsou sice...
Večernímu menu kralují čerstvé ryby z Kalendovy Chabrybárny, poctivé proteiny z Amasa i vegetariánská potěšení ze Sluneční farmy Vykáň. O sladkou tečku se má postarat bezkonkurenční žemlovka.
Během celého prosince a také kolem Vánoc čekají na hosty hotelu Prague Marriott a restaurace The Artisan nabité brunche s lokálními produkty, slavnostní večeře i party na konci roku.
22. března oficiálně odstartovala restaurace v luxusním hotelu Augustine svou novou kapitolu. Stalo se tak spuštěním nového menu od zbrusu nového šéfkuchaře Jana Horáka. Měli jsme možnost jeho menu...
Brunche jsou všeobecně osvědčená záležitost. V pražské restauraci The Artisan bude na hosty čekat vždy více než 45 chodů a suroviny českých farmářů.
Speciální čtvrtky v otevřené kuchyni Davida Rejhona začínají. Pro hosty šéfkuchař připravuje vybrané speciality, láká na otevřenou kuchyni i živá hudební vystoupení .