Společnost Air France uvedla na trh nejnovější palubní menu La Premiere a business třídy ve spolupráci s michelinskými šéfkuchaři Michelem Rothem a Anne-Sophie Pic.
Letecká společnost British Airways rozšířila své partnerství se společností Aviation American Gin a nabízí tento destilát už i na krátkých a dlouhých linkách.
Společnost Boeing ve své každoroční dlouhodobé prognóze poptávky uvádí, že celosvětová letecká doprava se vrátí na úroveň před pandemií až v roce 2024.
Šéfkuchař Paco Roncero ze Sublimotion Ibiza zahájil virtuální večeře v nově otevřené restauraci Sublimotion Dubai v Mandarin Oriental Jumeira.
Pláže jako v Karibiku, fantastická kuchyně a skvělé víno. To a ještě mnohem více naleznete v Apulii, prosluněném rovinatém kraji na jihu Itálie.
Ptáme se Jana Hanáka, generálního ředitele Radisson Blu Deira Creek, prvního 5hvězdičkového hotelu v Dubaji: Jaká byla loňská sezóna a jak se šejkové připravili na tu letošní?
Africké přísloví: Ten, kdo jí sám, nemůže diskutovat o chuti jídla s ostatními. Ghana, krásná země na západě Afriky, která potřebuje pomoci s odpadovým hospodářstvím. Svoz odpadů zde prakticky...
Dubaj v letech 2019 a 2020 přijala rekordních 16,73 milionu návštěvníků. Předpokládalo se, že v tomto trendu bude pokračovat. Jakmile pandemie zasáhla Spojené Arabské Emiráty, míra obsazenosti...
„Otázkou je, kam až nás politici a epidemiologové nechají zajít. Stát pomohl našemu businessu přežít. CzechTourism je bohužel politická záležitost,“ říká Jiří Gajdošík, hoteliér a spolumajitel...
Do stavu, kdy u nás v každém okrese narazíte na jednu špičkovou restauraci nebo podnik oceněný hvězdou, máme ještě hodně daleko, ale jisté výjimky by se našly. Jedním takovým místem je malebné...
Opět jeden příklad výroby z lokálních produktů – Sennerei Drei Zinnen Schaukäserei je mlékárna s výrobou sýrů a dalších mlékárenských produktů výhradně z místního mléka a nic víc. Nejen gurmáni...
Společnost Delta uvedla na trh novou a vylepšenou variantu piva IPA, která by měla umožnit si tento populární nápoj v letadle opravdu vychutnat.
Dovedete si představit hotelový pokoj bez wifi, televize a elektrického osvětlení? Tak tento luxusní vilový rezort je pro vás jako stvořený.
Společnost Hilton chtěla připomenout lidem, že záleží na tom, kde během dovolené nebo služební cesty spí. Proto Paris Hilton natočila novou sérii vtipných reklam.
Na cestách samozřejmě jíme a pijeme. Vybrat si regionální potraviny je proto (pokud to jde) ideální kombinací, jak skloubit dohromady nasycení a přitom poznávat gastronomii jako součást tamní kultury.
David Kempinski Tel Aviv bude 80. hotelem této luxusní značky na světě. Chce zvýšit laťku luxusních ubytovacích služeb v Izraeli už v únoru 2022.
Od high-tech nočního klubu jachty IJE až po ikonický Ari's Bar klasického střihu na palubě lodě Christino O. Máme pro vás TOP koktejlové bary na superjachtách. Na oslavy, společenské akce nebo jen...
Když se už rozhodnete pro luxusní lyžařské středisko, chcete, ať to stojí za to, včetně skvělé regionální gastronomie . Zajeli jsme do prvotřídního lyžařského rezortu Val Gardena v Severní Itálii a...
Letecká společnost Eurowings má řadu nových iniciativ zaměřených na udržitelnost během letu. Přechází na ekologické obaly a nově zavádí i Happy Hour. Chce tak snížit plýtvání potravinami.
Mezi italským Innichenem a rakouským Lienzem, hned vedle B 100 Drautalstraße, si přijdou na své všichni, kteří milují kvalitní čokoládu a sušenky. Firma Loacker byla založena v roce 1925 nadšeným...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář