Královská disciplína – desetichodové degustační menu v michelinské restauraci. Field vedený Radkem Kašpárkem je podnikem, který má v evropském kontextu na víc.
Vlna nealkoholických nápojů nevykazuje žádné známky oslabení. Šéfkuchaři a sommeliéři v nejlepších světových restauracích kladou stejný důraz na ne-vinné párování, jako na jídelní lístek nebo vinnou...
Zakladatel nealkoholické irské hospody The Virgin Mary sídlící v Dublinu doufá, že nová pobočka v Abú Dhabí odstartuje celosvětový trend.
Inspirovaná svými alkoholickými předlohami, nízkokalorická, reagující na současné gastronomické trendy. Taková je Adult Soda, připravovaná novinka z produkce brněnských Lidí z Baru. Jde o lahvovaný...
Chcete si dopřát nějaký čas bez alkoholu, ale bojíte se, že to bez skleničky nebo drinku nezvládnete? Zde jsou tipy na skvělé nealkoholické drinky, které si doslova zamilujete.
Superosvěžující, jednoduché na přípravu a navíc zdravější, než předpokládáte. 7 drinků, které vám zvednou náladu a ne váhu. Stačí jen pár ingrediencí a jde se na to.
Nealko gin nebo nealko rum? Jsou nealkoholické destiláty podvod? Mediálním éterem opět rezonuje suchý únor a abstinence.
V Tokiu závratným tempem vznikají nové podniky. Je to částečně díky olympiádě, která právě probíhá. Sami Japonci vyhledávají uvolněnější restaurace, které nezruinují vaši kapsu, ale luxus zdaleka...