„Vláda UK selhala v testování i v trasování, a aby neztratila tvář, využívá pohostinství jako obětního beránka,“ říká Alex Kratěna, jeden z nejvlivnějších a nejvíce oceňovaných barmanů světa, v...
„The UK government failed to deliver functioning testing and track and trace and in order not to loose face they are using hospitality as a scapegoat“ - Alex Kratena, one of the most influential and...
Do Vánoc zbývá necelý měsíc a načasování epidemie ptačí chřipky v Británii nese známky ostrovního humoru. Klidně se totiž může stát, že sváteční krocan se štědrovečerní večeře účastnit nebude.
Jedná se především o online reklamy. Stane se tak od dubna 2021.
Podle posledního průzkumu se počet zavřených restaurací za rok 2022 zvýšil o 60 %, z toho 453 v posledním čtvrtletí.
Pro mnohé je jedním z nejtradičnějších britských pokrmů, základním kamenem, který si po celá desetiletí udržuje svou popularitu, geniální kombinace obalovaných ryb a hranolků.
Dělá se to takto: jdete oslavit výhru v soudním procesu, tak si s sebou vezmete pár přátel a platební kartu. Radši bez limitu. Co kdyby se to zvrhlo, a vy za to kari v podniku necháte 50 000 liber?
Boris Johnson oficiálně potvrdil, že 19. července budou v Anglii skutečně zrušena omezení v souvislosti s kovidem a pandemií. Co to znamená pro vás, pokud se chystáte v Londýně jíst a pít?
Letecká společnost uvedla, že chce přivítat zpět zákazníky, kteří možná již delší dobu neletěli, a to nabídkou speciálního menu, které vzdává hold tomu nejlepšímu z UK.
Britský Starbuck's nabízí řešení, které pomůže uspokojit i ty, kteří přešaltovali na vegan stravu, ale přitom občas dostanou chuť zakousnout se do tuňáka či kuřecího masa. Vážně je to tak?!
Co se vám může stát, když budete vyrábět jedny z nejlepších talířů na světě? Začnou vás kopírovat.
Nový náborový web ve Velké Británii si klade za cíl pomoci ukrajinským uprchlíkům a zároveň poskytnout řešení pro pohostinství, které se dlouhodobě potýká s personálními problémy.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář