Američané znají starý a otřepaný vtip o rozbitém stroji na zmrzlinu jako svoje boty. Ale až dosud nikdo nepřišel s aplikací, jak o tom dát zákazníkům vědět. Museli si počkat až na Rashiqa.
Keep It Real Meals – na černé listině jsou například ethyl p-hydroxybenzoát sodná sůl a hydrogensiřičitan draselný.
Mnozí z nás milují rychlé občerstvení a motivace k tomu máme různé. Rychlost servisu, příznivá cena nebo prostě proto, že to máme rádi. Na druhou stranu existují světoví lídři a nejbohatší lidé...
Je to především symbolický krok ikonických amerických značek, z nichž některé v Rusku působí už od dob, kdy ještě existoval Sovětský svaz.
Společnost McDonald's před několika dny oznámila, že prodala své portfolio ruských poboček stávajícímu držiteli licence Alexandru Govorovi, který je bude provozovat pod novou značkou.
Název nového brandu pochází od CosMc's, maskota McDonaldlandu, který se objevoval v reklamách na přelomu 80. a 90. let. CosMc je mimozemšťan z vesmíru, který touží po jídle od McDonald's.
Tak jako u nás, i v USA se připravují jednotlivé restaurační podniky na znovuotevření, včetně různých preventivních a hygienických opatření.
Návrh společnosti, aby provozovatelé uzavřeli vnitřní posezení, je překvapením. Koncem července si totiž vedení společnosti chválilo opětovný nárůst tržeb a očekávalo zářné zítřky.
Začátkem roku uvedla na trh japonská pobočka společnosti McDonald's novinku ve svém sortimentu - "Gohan Burgers", což by se dalo volně přeložit jako "rýžové hambáče".
Hegemon rychlého občerstvení oficiálně oznámil, že pro rok 2021 se stanou rostlinná "masa" běžnou součástí jeho menu. Ponesou název "McPlant".
Anthony Bourdain miloval In-N-Out Burger, Pavel Býček přesedal soutěži Burger Master pro McDonald's, Paul Cunningham, jehož restaurace má dvě hvězdy MICHELIN Guide, vytvořil svůj vlastní burger pro...
Veganská značka Beyond Meat novou smlouvou upevňuje své partnerství s McDonald’s a odteď je hlavním dodavatelem burgeru McPlant pro řetězec.