Babočka nebo modrásek? Pro nadšence připravil nový ginový brand sběratelskou edici.
Black Forest Distillers – kraftová palírna, kterou najdete uprostřed malebného prostředí Schaberhof, se za dekádu své existence proslavila úžasným produktem, ginem Monkey 47.
„Česká republika má neuvěřitelnou rumovou komunitu. Nemůžete vytvořit špičkový rum, pokud nerozumíte odkazu a specifikům daného terroir – to je moje filosofie. Protože není možné tvořit ve vakuu,“...
Plně autentický španělský gin MG se nově objevuje v distribuci společnosti Premier Wines & Spirits.
Letecká společnost British Airways rozšířila své partnerství se společností Aviation American Gin a nabízí tento destilát už i na krátkých a dlouhých linkách.
Pražský BeBop bar přichází s novým gin menu, které je hravé jako podstata baru samotného.
Nejoceňovanější značka ginů na světě oslavuje novou příchutí jednu ze svých devíti základních rostlinných ingrediencí – ikonický citron.
Bohemian Gin se spojil s neziskovou pacientskou organizací Debra Česká republika a připravil speciální limitovanou edici.
Vyhrajte 3x2 vstupenky, užijte si GinFest a vychutnejte si ten nejlepší gin!
Gigant Diageo oznámil, že koupí společnost Aviation American Gin a její mateřskou společnost Davos Brands v rámci obchodu, jehož cena by mohla být 610 milionů dolarů.
Kultovní gin v ikonické láhvi z Menorky se vyrábí již od dob britské okupace v 18. století. Češi stále objevují jeho jemnost a výjimečnou chuť.
Je tomu pět let co sestry Raisa a Joyce de Haasovy představily světu svůj první tonik. Hodně mladé, bez zkušeností v businessu a gastronomii vůbec, ale s nizozemským původem. A to se počítá.
Vejdou do baru podnikatel a umělec, a tam potkají barmana… Toto není začátek vtipu – toto se skutečně stalo. A to zajímavé následuje. Pokusí se totiž převrátit svět toniků tak trochu vzhůru nohama.
Tento rozhovor chcete dělat pořád dokola. Je to totiž sranda. Když se potkají surfeři z řeky, co mají rádi devadesátkový seriál Miami Vice a tu dobu všeobecně, a sednou si lidsky, vzniknou z toho...
Populární festival ještě populárnějšího destilátu se přesouvá.
Novinka z Ultra Premium Brands je tentokrát ke čtení. Publikace GIN bere čtenáře na pomyslnou ginovou cestu kolem světa, kdy díky poznávání jednotlivých značek doslova vybízí k objevování přírodního...
Elegantní, přitom moderní interiér a špičkový gin už v základu. Pražský The Monkey Bar otevřel dveře nejen pro znalce prémiových ginů.
Sledujeme radikální vzestup české ginové kultury. Právě teď a tady. Těm nejlepším a nejzajímavějším z nich budou slušet prémiové nealko složky. Proto vznikla Ginmanie – projekt, který je tečkou za...
Zavedená a populární značka české whisky uvádí na trh svůj vlastní Gold Cock Gin 40% 0,7l. Navazuje tak na vlastní tradici, kterou na konci devadesátých let ve Vizovicích na čas přerušili.
Po úspěšném jahodovém ginu Gordon’s Premium Pink uvádí Gordon’s na trh další originální novinku ze světa prvotřídních ginů. Gordon’s Sicilian Lemon v sobě snoubí chuť jalovce a čerstvých sicilských...

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář