Bohemian Gin se spojil s neziskovou pacientskou organizací Debra Česká republika a připravil speciální limitovanou edici.
Akce se uskutečnila 11. listopadu v pražských podnicích Galerie Kozí a Le Terroir pod záštitou Centra handicapovaných lyžařů, Národní sportovní agentury a poslance Jakuba Jandy.
Ve čtvrtek 11. listopadu se v pražských podnicích Galerie Kozí a Le Terrior uskuteční výjimečný večer. Degustovat se budou rakouská a německá vína, champagne, kaviár a jednu delikatesu osobně...
V nabídce jsou tři díla, jsou dražena skrz aukro.cz a přihazovat je možné do 9. září. Celý výtěžek dražby půjde na podporu Nadace pro současné umění Praha.
Síť velkoobchodů makro i v tomto fiskálním roce pokračovala prostřednictvím svých třinácti prodejen v rozsáhlé podpoře potravinových bank.
6. listopadu 2021 se uskuteční první charitativní večer v J&J. Degustační večeře proběhne pod záštitou Hynka Hanzy společně s umem šéfkuchaře Romana Čaníka a kreativním elementem a majitelem J&J...
Food blogerka Markéta Pavleje a šéfkuchař Marek Fichtner vaří tříchodové menu. Výtěžek z prodeje poputuje do neziskovky.

Přihlásit se k odběru newsletteru

Chcete dostávat pravidelně exkluzivní obsah přímo do vaší emailové schránky?
Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.

Prosím, povolte javascriptu odeslat tento formulář